هافبک پیشین استقلال از نحوه جدایی فراز کمالوند از باشگاه استقلال انتقاد کرد.

مجیدی و کمالوند

به گزارش همشهری‌آنلاین، ستار همدانی در در مورد جدایی کمالوند از استقلال اظهار کرد: من دوست نداشتم که او از استقلال جدا شود. ترکیب مصطفوی، کمالوند و مجیدی، ترکیب بسیار خوبی بود اما کمالوند سال‌هاست سرمربی است و او هم با توجه به شرایطی که داشت، به سایپا رفته و امیدوارم بتواند در آنجا موفق باشد.

هافبک پیشین استقلال در گفت‌وگو با مهر عنوان کرد: من از جدایی کمالوند ایراد نمی‌گیرم اما نوع قرارداد بستن او ایراد داشت. مگر استقلال یک تیم محلی است که این طور باید با نفراتی که می‌خواهد قرارداد ببندد، چه کسی باعث این قرارداد بوده است و چرا چنین قراردادی بسته می‌شود تا کمالوند بتواند به راحتی از استقلال جدا شود.

همدانی در پاسخ به این پرسش که اعضای هیئت مدیره هم اعلام کرده بودند از جدایی کمالوند بی خبرند؟ گفت: این هم علت دیگر است. مگر می‌شود اعضای هیئت مدیره ندانند که مربی تیم می‌خواهد از استقلال جدا شود!؟ این اتفاق نشان می‌دهد که بین اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل همدلی وجود ندارد. البته این موضوع به امروز و دیروز بر نمی‌گردد بلکه سال‌هاست این مشکل در استقلال وجود دارد و همانند یک حلقه گمشده می‌باشد. مدیران استقلال در این خصوص باید شفاف به مردم توضیح دهند که چرا چنین اتفاق ناخوشایندی رخ داده است.

کد خبر 599344

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار