- دبیرکل حزب الله لبنان با ستایش از نقش سردار «محمد حجازی» جانشین فقید فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در حمایت و پشتیبانی از مقاومت تاکید کرد: مقاومت به چنین فرماندهانی نیاز دارد.

سردار حجازی

به گزارش همشهری آنلاین  به نقل از ایرنا، «سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب الله لبنان چهار شنبه شب در چارچوب سلسله سخنرانی های خود در ماه مبارک رمضان، درگذشت شهادت گونه سردار محمد حجازی جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران را تسلیت گفت و تصریح کرد که سردار حجازی سال‌ها را در لبنان گذراند و حامی و پشتیبان مقاومت بود.

وی افزود: سردار حجازی اخلاقی والا و پسندیده داشت و مقاومت نیازمند چنین فرماندهانی است که قادرند دستاورهای بزرگی را در این نبرد تعیین کننده و سرنوشت ساز تحقق بخشند.

سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله روز دوشنبه نیز در پیام خود خطاب به حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی درگذشت شهادت گونه سردار حجازی را تسلیت گفت و تصریح کرد: از طرف خود و خواهران و برادرانم در حزب الله، عمیقاً تسلیت و همدردی مان را به مناسبت درگذشت فرمانده بزرگ و جهادگر، برادر عزیز و محبوب سردار سرتیپ سید محمد حجازی (رضوان الله تعالی علیه) به محضر شما ابراز می دارم.

وی در این پیام افزود: سالهاست او را از طریق حضورش در میان خود می شناسیم؛ او یک فرمانده حکیم، مجاهد و مهاجر در راه خدا بود؛ او برای ما برادری بزرگ و پشتوانه ای قوی، یک فداکار وفادار، الگوی اخلاقی، یک روشنفکر با تجربه و همچنین رفیق، دوست و یاری مخلص برای شهید بزرگ حاج قاسم سلیمانی (رضوان الله علیه) به ویژه در این سال های سخت و سرنوشت ساز در زندگی ملت، منطقه و مقاومت ما بود.

کد خبر 596726

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار