سرمربی استقلال در کنفرانس خبری بعد از دیدار با الشرطه حضور یافت.

فرهاد مجیدی

به گزارش همشهری‌آنلاین، فرهاد مجیدی درخصوص برتری مقابل الشرطه عراق اظهار کرد: همانطور که قبلا گفته بودم پیش‌بینی می‌کردیم که بازی سختی داشته باشیم، خوشبختانه در نیمه اول به گل رسیدیم، از نیمه دوم سعی کردیم که بازی را کنترل کنیم، می‌دانستیم که دو سه روز بعد دوباره بازی سنگینی داریم و در کنترل بازی موفق بودیم و تیم الشرطه هم با وجود اینکه ۱۰ نفره شدند اما خوب دویدند و خیلی خوب در مجموع بازی کردند و به آنها خسته نباشید می‌گویم.

بعد از اخراج بازیکن الشرطه بازی گره نخورد؟ مجیدی در پاسخ به این سوال گفت: همیشه تجربه نشان داده بازی کردن مقابل تیمی که ۱۰ نفره می‌شود، سخت است و آنها یک بازیکن را از دست دادند و همه بازیکنان بیشتر تلاش می‌کردند و این کار را برای تیم مقابل سخت‌تر می‌کند. در صحبت‌هایم گفتم که آنها بیشتر دویدند و ما خیلی منطقی بازی کردیم. هم نتیجه را بردیم و هم خیلی خودمان را به آب و آتش نزدیم که برای بازی بعدی انرژی را حفظ کنیم.

سرمربی استقلال درباره اینکه امشب جشن می‌گیرند یا خیر، گفت: مسلما خوشحالیم.

مجیدی درباره شانس صعود به دور بعدی گفت:‌ فکر می‌کنم که تیم الدحیل رقیب سرسخت ما برای صعود باشد ولی چیزی که باشگاه و هوادارانش می‌خواهند قهرمانی است. من و بازیکنانم خودمان را برای این آماده کردیم و همه تلاشمان را می‌کنیم و امیدوارم که بتوانیم هواداران استقلال را خوشحال کنیم.

کد خبر 595931

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار