روزنامه‌های ورزشی پرتغال جلد خود را به گل زیبای مهدی طارمی، مهاجم ایرانی تیم پورتو، مقابل چلسی اختصاص دادند. روزنامه «رکورد» در مطلبی نوشت: «گل طارمی یادآور گل رونالدو به یوونتوس بود.»

طارمی

به گزارش همشهری‌آنلاین، تیم فوتبال پورتو شب گذشته در دیدار برگشت مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف چلسی انگلیس رفت و با یک گل پیروز شد. تک‌گل این بازی را مهدی طارمی، مهاجم ایرانی پورتو، در دقیقه ۹۴ با یک ضربه قیچی‌برگردان زیبا به ثمر رساند تا تمجید تمام رسانه‌های پرتغال و کشورهای مختلف را در پی داشته باشد. روزنامه‌های پرتغال لحظه ضربه طارمی و گلزنی به پورتو را روی جلد خود قرار دادند و هر کدام تیترها و تفسیرهای گوناگونی را برای نتیجه بازی با چلسی و حذف از لیگ قهرمانان اروپا داشتند.

روزنامه «رکورد» پرتغال در مطلبی که درباره گل مهاجم ایران نوشته، آورده است: «ضربه خارق‌العاده قیچی برگردان طارمی که نامزد گل سال خواهد بود، یادآور گل کریستیانو رونالدو به یوونتوس در سال ۲۰۱۸ است.»

عکس | واکنش رسانه های پرتغال به گل طارمی | قیاس مهدی با کریس رونالدو

روزنامه «ابولا» هم در مطلبی نوشت: «گل بزرگ طارمی برای حفظ رؤیای پورتو در لیگ قهرمانان اروپا کافی نبود.»

روزنامه «اوجوگو» با اشاره به حضور حدود ۳۰ دقیقه‌ای مهدی طارمی مقابل چلسی، از وی به عنوان بازیکنی یاد کرد که در این مسابقه «جادو» کرده است.

عکس | واکنش رسانه های پرتغال به گل طارمی | قیاس مهدی با کریس رونالدو

اما سایت «گل پوینت» پرتغال به مهدی طارمی با وجود حضور کم در بازی با چلسی، نمره خوب ۶ داده است. این سایت نوشت: «عجب گلی از بازیکن ایرانی. طارمی گلی به ثمر رساند که نامزد بهترین گل سال خواهد بود؛ حداقل در لیگ قهرمانان اروپا. در حدود نیم ساعت حضور در زمین، این مهاجم دو بار شوت زد که هر دو بار در چارچوب بود. او سه حرکت توپ در محوطه جریمه حریف داشت.»

عکس | واکنش رسانه های پرتغال به گل طارمی | قیاس مهدی با کریس رونالدو

کد خبر 594999

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار