رئیس پلیس پایتخت به موضوع فروش ۵۰ تا ۶۰ میلیون تومانی واکسن کرونا در بازار آزاد واکنش نشان داد.

واکسن کرونا

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از ایسنا، سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ درباره این‌که آیا پلیس مواردی از فروش واکسن کرونا در ناصرخسرو و... را مشاهده کرده است، گفت: مورد خاصی درباره فروش واکسن کرونا و عرضه آن در بازارهای غیر و متفرقه نداشتیم.

وی با بیان این‌که در فضای مجازی نیز چنین مواردی را تاکنون مشاهده نکردیم، افزود: در بعضی موارد ما شاهد این هستیم که اظهاراتی مطرح می‌شود اما تاکنون ما چنین مواردی را مشاهده نکردیم.

رحیمی درباره این‌که آیا قیمت‌های ۵۰ و ۶۰ میلیونی واکسن صحت دارد، گفت: همان‌طور که گفتم ما چنین چیزی مشاهده نکرده‌ایم.

رئیس پلیس پایتخت درباره نظارت بر این فضا و فروش واکسن نیز توضیح داد: هرگونه عرضه و خرید و فروش واکسن کرونا در خارج از سیستم وزارت بهداشت و درمان جرم بوده و طبیعتا پلیس با آن برخورد خواهد کرد.

به گفته رحیمی، پلیس بر هرگونه تبلیغ یا فروش احتمالی واکسن چه در فضای حقیقی و چه در فضای مجازی نظارت داشته و با موارد تخلف برخورد خواهد کرد.

وی گفت: شهروندان لازم است فریب تبلیغات و وعده‌ها و ادعاهای مجرمان را نخورند. مجرمان بعضا با طرح ادعای واکسن به دنبال کلاهبرداری از شهروندان بوده و این احتمال هم وجود دارد که با دریافت مبالغی اقدام به فروش داروی جعلی تحت عنوان واکسن کنند. از این رو توصیه ما به شهروندان این است که واکسن را حتما از چرخه و سیستم مورد تایید وزارت بهداشت دریافت کرده و هرگونه موارد مشکوک را به پلیس گزارش کنند.

کد خبر 594786

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار