دادستان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد از برخورد با متخلفان کرونایی در استان خبر داد و گفت: در همین خصوص یکی از دادستان‌های ما برادر خودش را بازداشت کرد.

جمعیت - ماسک - کرونا

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از فارس، ملک‌حسینی (دادستان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد) در نشست ستاد کرونا با اشاره به وضعیت استان در خصوص شیوع ویروس کرونا اظهار کرد: باید از اصحاب رسانه در این زمینه قدردانی کرد چراکه آن‌ها نیز مانند بقیه پای کار بودند.

دادستان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در عید نوروز همه مسئولان استانی پای کار بودند و بسیار جلوتر از پروتکل‌های ملی اقدام کرده‌ایم.

وی در بخش دیگری از اظهارات خود با بیان اینکه هم در برگزاری جلسات کرونا و هم  در برخورد با متخلفان و پلمب کردن باغ‌ها و اماکن تفریحی بیش از سایر نقاط کشور اقدام کرده‌ایم یادآور شد: برخوردهای قضایی انجام‌گرفته در استان ما به نسبت سایر استان‌های کشور نیز بیشتر بوده، در کجای کشور پدر و مادر عروس و داماد و همچنین خواننده‌ها بازداشت شدند؟ حتی یکی از دادستان‌های ما برادر خود را نیز بازداشت کرده است!

وی با بیان اینکه بعضی‌ها در خصوص جلوگیری از عبور و مرور در استان و در ورودی‌ها انتقاداتی داشتند یادآور شد: امکان بستن صددرصدی وجود ندارد و ممکن است در این بین عده‌ای نیز از ورودی‌ها عبور کنند.

وی در ادامه با بیان اینکه در ایام تعطیلات مسئولان استان ما همگی پای کار بودند، گفت: حتی مدیران کلی بودند که به صورت شبانه‌روزی در مرغداری‌ها حضور داشتند تا کالاهای مورد نیاز مردم به دست آن‌ها برسد.

 دادستان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه با اشاره به سیاست دورکاری و خدمت ۵۰ درصد به یک‌سوم این نیروها در ادارات را ناکارآمد توصیف کرد و افزود: همان ارباب رجوعی که قبلاً مراجعه می‌کردند در این مواقع نیز رجوع خواهند کرد و این موجب می‌شود که کارکنان بیشتر دچار ویروس کرونا شود.

وی در ادامه با بیان اینکه در شرایط فعلی هر اجتماع و دورهمی تهدید علیه سلامت مردم است، گفت: این جرم مشهود است و نیاز به تماس با ما نیست ضابطان قضایی می‌تواند برخورد کند اگر کسی عروسی را برای خود مجاز دانست آن فرد قابل احترام نیست و جرم  مشهود است و ضابطان قضایی می‌توانند برخورد قاطع لازم را انجام دهند. احترام مردم تا جایی است که احترام به یکدیگر را نگاه داشته و به سلامت یکدیگر آسیب نرسانند.

کد خبر 593719

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار