جابه‌جایی دو مربی ایرانی در رسانه آلمانی هم بازتاب داشت.

من

به گزارش همشهری آنلاین یک سایت آلمانی با توجه به سابقه حضور دومربی ایرانی در بوندس لیگا به عنوان بازیکن نسبت به جابه جایی آنها در لیگ برتر ایران واکنش نشان داد. منصوریان در ابتدای فصل هدایت تراکتور را برعهده داشت ولی پس از ۵ هفته از سمت مربیگری این تیم کنار رفت. در اواخر سال ۹۹ البته او جانشین رسول خطیبی در باشگاه آلومینیوم شد و توانست سمت مربیگری تیم اراکی را بدست آورد.

از این طرف رسول خطیبی آلومینیوم را به مقصد تبریز و برای سمت مربیگری تراکتور ترک کرد و همین عامل باعث شد تا سایت فوتبال  به لژیونرهای سابق بوندس لیگا واکنش نشان دهد.

سایت فوتبالی stpauli۲۴ در خبری عنوان کرد که در لیگ ایران جابه‌جایی عجیب مربیان بین ۲ باشگاه صورت گرفته است. این سایت نوشت که رسول خطیبی که در فصل ۱۹۹۹-۲۰۰۰ برای هامبورگ توپ زده است از آلومینیوم به تراکتور رفت و از این طرف منصوریان که در سال ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۲ برای تیم آلمانی سن پائولی بازی می‌کرده از تراکتور به آلومینیوم منتقل شده است.

در پایان این مطلب، این سایت عنوان کرد که منصوریان و خطیبی هر ۲ سعی دارند تا با رسیدن به جایگاه‌های بالای جدول لیگ برتر ایران به لیگ قهرمانان آسیا برسند.

کد خبر 592313

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار