ابزارآلات و تجهیزات تعمیرات موبایل از مهم‌ترین و اصلی‌ترین مسائلی است که در موفقیت هر تعمیرکار تلفن گوشی موبایل تأثیرگذار است. ابزار و لوازم تعمیرات موبایل باید استانداردهای خاص خود را داشته و از لحاظ کیفیت نیز در سطح قابل قبولی باشند تا بتوان باتکیه‌بر آن‌ها انواع تعمیرات تخصصی موبایل را انجام داد.

ابزار تعمیر موبایل

اهمیت ابزار تعمیرات موبایل

ابزار و لوازم تعمیرات موبایل به‌قدری اهمیت دارند که یک تعمیرکار موبایل هرچقدر هم در تعمیر موبایل تخصص و مهارت داشته باشد، بدون این ابزار و تجهیزات قادر به تعمیرات تخصصی موبایل و گوشی‌های هوشمند نخواهد بود.(برای خرید ابزار و لوازم تعمیرات موبایل به امگا ابزار مراجعه کنید.)

قطعات و لوازم مربوط به تعمیرات موبایل هر روز پیشرفت کرده و به‌روز می‌شوند. استفاده از ابزار جدید و پیشرفته در زمان تعمیر موبایل، تأثیر زیادی روی کیفیت نهایی تعمیر دستگاه دارد. مثلاً برای بازکردن قاب موبایل، استفاده از یک قاب بازکن معمولی با استفاده از وکیوم ساکشن انبری تفاوت خیلی زیادی دارد.

قاعدتاً وکیوم ساکشن انبری برای بازکردن قاب گوشی بسیار قابل‌استفاده‌تر است و استفاده از آن آسان‌تر است و همچنین احتمال آسیب‌دیدن بدنه دستگاه موبایل نیز بسیار کمتر است از زمانی که از قاب بازکن معمولی استفاده می‌شود.

این موضوع برای تمامی لوازم و ابزارهای مربوط به تعمیرات موبایل صدق می‌کند و هرچه ابزار و لوازمی که در زمان تعمیر موبایل از آن استفاده می‌کنید باکیفیت‌تر و به‌روزتر باشد، انجام تعمیرات و کیفیت آن نیز آسان‌تر می‌شود.

از ویژگی‌های یک تعمیرکار موبایل خوب این است که برای تعمیر گوشی مراجعین خود همیشه از جدیدترین و بهترین ابزار و لوازم تعمیرات موبایل استفاده می‌کند

ست کامل لوازم تعمیرات موبایل را از امگا ابزار بخرید

تنوع لوازم تعمیرات موبایل

لوازم و ابزاری که برای تعمیرات موبایل استفاده می‌شوند، دارای انواع و اقسام زیادی هستند و هرکدام از آن‌ها برای انجام بخشی از کار تعمیرات لازم و ضروری است. به طور مثال برای بازکردن پیچ بدنه گوشی باید از پیچ‌گوشتی‌های خاص این کار استفاده شود.

همچنین برای بازکردن قاب دستگاه موبایل می‌توانید از ساکشن دستی یا وکیوم ساکشن انبری و دیگر ابزارهای شبیه به این‌ها استفاده کنید. برای تنظیم پایه‌های قطعات روی برد نیز باید از ابزارهایی مثل هویه و دستگاه لوپ استفاده شود.

به همین دلیل است که لوازم و ابزارهای تعمیرات موبایل دارای تنوع زیادی است. ابزارها و لوازمی که برای انجام هرکدام از هر کاری وجود دارند، خود انواع و اقسام مختلفی داشته و این مسئله موجب افزایش تنوع در ابزار و لوازم تعمیرات موبایل نیز می‌شود

.

ست کامل لوازم تعمیرات موبایل را از امگا ابزار بخرید

هزینه موردنیاز برای تهیه ابزار تعمیرات موبایل

هزینه موردنیاز برای شروع کار تعمیرات موبایل حداقل ۲۰ و حداکثر ۱۰۰ میلیون تومان است. البته روش‌های دیگری برای شروع این حوزه با هزینه کمتر نیز وجود دارد. مثلاً این‌که در اوایل کار می‌توانید تمرکز کار خود را بر روی تعمیرات محدود و خاصی بگذارید.

بعد از آن می‌توانید از طریق درآمد حاصل از این کار در آینده ابزار و لوازم موردنیاز خود را تهیه کنید. راه دیگر برای شروع کار این است که اول از فروش لوازم جانبی موبایل آغاز کنید. پس از این‌که مدت زمانی گذشت و شروع به درآمدزایی کردید، می‌توانید لوازم و ابزار موردنیاز خود را برای شروع کار تعمیرات تهیه کنید.

در آخر این‌که بهتر است در شروع کار خود از کارهایی مثل تعویض قطعاتی مثل تاچ ال‌سی‌دی یا تعویض باتری آغاز کرده و به‌مرور و با کسب درآمد بیشتر، وارد حوزه تعمیرات تخصصی‌تر شوید.

تعمیرات موبایل

اگر گوشی شما دچار مشکل شد و نیاز به تعمیرات موبایل دارید کافیست به بخش تعمیرات موبایل امداد موبایل www.emdadmobile.net مراجعه و سپس فرم درخواست تعمیر موبایل را پرکرده و شماره همراه خود را در فرم وارد کنید. پس از ثبت فرم توسط شما، کادر فنی امداد موبایل در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند.

همچنین خدمات مشاوره تعمیرات موبایل نیز در امداد موبایل به‌صورت کاملاً رایگان برای شما انجام می‌شود و هزینه تعمیر گوشی نیز بعد از آن به شما توسط کارشناسان امداد موبایل اعلام می‌شود.

کد خبر 592028

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار