سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی در پیامی به محضر رهبر معظم انقلاب و فرمانده کل قوا قوی شدن ایران عزیز را جوهر اصلی پیام الهی و نوروزی معظم‌له توصیف کرد و از تشکیل «ستاد تحقق فرامین نوروزی ۱۴۰۰» برای تحقق انتظارات و منویات معظم‌له خبر داد.

سرلشكر سلامي فرمانده سپاه

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از سپاه نیوز، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی در پیامی به محضر رهبر معظم انقلاب و فرمانده کل قوا قوی شدن ایران عزیز را جوهر اصلی پیام الهی و نوروزی معظم‌له توصیف و تاکید کرد: سپاه خود را نقطه مرکزی مخاطبان این فرمان‌های نورانی دانسته و برای تحقق انتظارات و منویات حضرتعالی «ستاد تحقق فرامین نوروزی ۱۴۰۰» را تشکیل داده است.

متن پیام فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به این شرح است:

«با اهدای سلام و تحیات الهی و با تقدیم احترام و تبریک حلول سال جدید به محضر مبارکتان به استحضار می‌رساند پیام‌های راهگشا، الهام‌بخش و حیات‌افزای نوروزی حضرتعالی که مضمون و محتوای حقیقی حرکت عظیم کشور و ملت شریف ایران به سمت قله‌های رفیع سرافرازی و پیشرفت و سعادت است، دریافت شد. جوهر اصلی این پیام الهی، قوی شدن ایران عزیز در پرتو ایمان و در حد بی‌اثرسازی سیاست‌های مکر سیئه دشمن و خنثی کردن آرزوهای شوم دشمنان در صحنه مقاومت انقلابی اقتصادی مردم عزیزمان است.

سپاه خود را در نقطه مرکزی مخاطبان این فرمان‌های نورانی قرار داده است. آقاجان: آنقدر می‌سازیم، تولید می‌کنیم، به یاری مردم می‌شتابیم، با فساد مقابله می‌کنیم، فناوران جوان را بسیج می‌کنیم، گروه‌های بی‌شمار بسیجی را در میدان عزت مردم گسیل می‌داریم، خانواده‌ها را یاری می‌کنیم تا توانمند شوند و قدرت می‌سازیم تا دشمن ناتوان شود و دیگر یارای تعقیب سیاست‌هایش را نداشته باشد. ما فضای مجازی را از ولنگاری رها خواهیم ساخت. ما در میدان می‌مانیم، با مردم همراه می‌شویم، کلام حضرتعالی را روی صحنه زمین پیاده می‌کنیم، دشمن را جا می‌گذاریم، از او و راهبردش عبور می‌کنیم، کشور را از عوارض تحریم‌های ظالمانه بی‌نیاز می‌کنیم و اینچنین به برجام بی‌اعتنا و بی‌نیاز می‌شویم، این راه ماست.

ما برای تحقق انتظارات و منویات حضرتعالی، ستاد تحقق فرامین نوروزی ۱۴۰۰ را تشکیل داده‌ایم، امروز سه‌شنبه سوم فروردین ‌۱۴۰۰‬ اولین جلسه آن با حضور هیات رئیسه سپاه و رئیس سازمان بسیج، سازمان اطلاعات و مسئولان اقتصادی و سازندگی سپاه برگزار و تصمیم‌های اولیه در قالب یک نقشه راه، منسجم و هماهنگ و هم‌افزا با سایر نهادها و دستگاه‌های دولتی برای اجرای فرامین مبارکتان گرفته شد. ستاد مذکور از طریق سه قرارگاه عملیاتی تحقق انتظارات آن وجود پربرکت و سرچشمه حکمت را ان شاءالله تضمین خواهد کرد.»

کد خبر 591729

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار