اقدام جالب ژوزه مورینیو بعد از حذف تیمش مقابل دینامو زاگرب، لژیونر ایرانی را شگفت‌زده کرد.

صادق محرمی

به گزارش همشهری‌آنلاین، پیروزی دو گله تاتنهام در دیدار رفت برابر دیناموزاگرب باعث شده بود این تیم در آستانه صعود به مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا قرار بگیرد اما شب گذشته اتفاق غیرمنتظره‌ای رقم خورد و شاگردان ژوزه مورینیو از دور رقابت‌ها کنار رفتند. دیدار دو تیم در وقت‌های قانونی با دو گل به سود دیناموزاگرب خاتمه یافت تا کار به اوقات اضافه کشیده شود. در دقیقه ۱۰۶ این دیناموزاگرب بود که گل سوم را هم وارد دروازه تیم لندنی کرد تا تاتنهام با یک حذف ناامید کننده و دور از انتظار روبه‌رو شده باشند.

اما ژوزه مورینیو، سرمربی تاتنهام، دیشب دست به یک اقدام جالب زده است. او پس از پایان بازی به رختکن دیناموزاگرب رفته و بازیکنان این تیم را برای نمایش فوق‌العاده‌ای که ارائه دادند مورد تشویق قرار داده است؛ موضوعی که اتفاقاً هیجان زندگی بازیکنان این تیم کروات را هم در پی داشته است. نکته جالب درباره بازیکنان دیناموزاگرب بعد از مشاهده ژوزه مورینیو به عکس العمل ستاره ایرانی این تیم یعنی صادق محرمی برمی‌گردد؛ جایی که محرمی از این اقدام مرد پرتغالی شگفت‌زده به نظر می‌رسد و چشمان او نیز گواه همین مسئله است.

عکس | اقدام خوزه مورینیو لژیونر ایرانی را شگفت‌زده کرد!

گفتنی است مورینیو در کنفرانس مطبوعاتی خود نیز به تمجید از دیناموزاگرب پرداخته و گفته بود: آنها همه چیز را در زمین بازی به نمایش گذاشتند، آنها عرق ریختند، انرژی گذاشتند، از جان مایه گذاشتند و خون ریختند، در پایان بازی آنها حتی در زمین اشک‌های شوق خود را تقدیم کردند. بسیار فروتن، بسیار متعهد... و من باید آنها را تحسین و ستایش کنم. در سوی دیگر تیم من بود و تکرار می‌کنم، تیم من، من آنجا بودم و به نظر نمی‌رسید که آنها در مسابقه مهمی بازی می‌کنند.

عکس | اقدام خوزه مورینیو لژیونر ایرانی را شگفت‌زده کرد!

کد خبر 591444

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار فوتبال ايران

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha