مدیرفنی استقلال در مورد مهاجم جدید این تیم که به تازگی از پرسپولیس جدا شده است، صحبت‌های جالبی را مطرح کرد.

مجیدی و کمالوند

به گزارش همشهری‌آنلاین، فراز کمالوند در گفت و گو با فارس در مورد دلیل جذب آرمان رمضانی مهاجم نیم‌فصل اول پرسپولیس اظهار کرد: استقلال در سه جام قهرمانی لیگ، حذفی و آسیا درگیر است. در نیم‌فصل هم جذب بازیکن سخت است و ما باید سراغ گزینه‌هایی برویم که آزاد باشند. استقلال به بازیکنی با ویژگی‌های آرمان رمضانی نیاز داشت و باید یک مهاجم نوک می‌گرفتیم. ما طبق عملکرد شش‌ماهه یک بازیکن تصمیم به جذب او نگرفتیم. شاید یک بازیکن به تیمی برود و نتواند خودش نشان دهد اما عملکرد او در سایپا خوب بود و ما طبق همان عملکرد اقدام به جذب او گرفتیم. او بازیکنی است که مجیدی سال گذشته هم به فکر جذبش بود.  

کمالوند تصریح کرد: آرمان رمضانی یکسری مهارت‌ها دارد که به درد استقلال می‌خورد. این تیم قرار است هر بازی طبق برنامه‌ریزی و طراحی که داریم با سیستم‌های مختلف مقابل رقبایش قرار گیرد. در نتیجه وقتی قرار است تغییر سیستم داشته باشیم به چنین مهاجمی هم نیازمند می‌شویم. او در بازی‌های خاص می‌تواند به داد استقلال برسد. ملاک برای قضاوت این بازیکن نباید فقط ۶ ماه اخیر باشد. از هواداران می‌خواهیم که به کادرفنی اعتماد داشته باشند و بدانند که کادرفنی استقلال برای هر تصمیمی که می‌گیرد برنامه و هدف مشخصی دارد. این را هم در نظر بگیرند که یارگیری در نیم‌فصل به این راحتی نیست. هواداران آرمان رمضانی را از این به بعد یک استقلالی ببینند و مثل همیشه انرژی‌های مثبت خود را به سمت ما بفرستند. در این دو بازی واقعا ما از حمایت‌های آنان انرژی خوبی گرفتیم.

مدیرفنی آبی‌پوشان ادامه داد: به هواداران این قول را می‌دهیم که ورژن جدیدی از آرمان رمضانی را ببینند. گاهی یک سیستم و قالب بازی برای یک بازیکن خوب است و قطعا در مورد استفاده از او فکرهایمان را کرده‌ایم. گاهی در بازی‌های حریفان استقلال دفاعی بازی می‌کنند و ما نیازمند یک مهاجم قد بلند با شرایط رمضانی بودیم تا گره از کار تیم باز کند.

کد خبر 590453

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار