۶ امتیاز از صدر جدول عقب هستیم ولی بازی‌های رو در رو داریم و تلاش می‌کنیم از نظر شکل بازی و نتیجه‌گیری بهترین شرایط را فراهم کنیم.

صالح مصطفوی

به گزارش همشهری‌آنلاین، مربی تیم فوتبال استقلال در نشست خبری پیش از دیدار استقلال و فولاد خوزستان اظهار کرد: پیش از شروع صحبت‌هایم از طرف آقای مجیدی از کادر فنی قبلی، آقایان فکری، مرفاوی و مظلومی تشکر می‌کنم. آقای مجیدی هم عذرخواهی و اعلام کرد در نشست خبری بعد از بازی شرکت می‌کند.

صالح مصطفوی افزود: تیم فولاد تیم بسیار خوب و با برنامه‌ای است و ساختار خوبی دارد و در این فصل کمترین موقعیت را به حریفانش داده است. آنها خوب پرس می‌کنند، بازی بسیار سختی داریم  ولی با صحبت‌هایی که در تمرینات این یکی دو روز انجام شده امیدوار هستیم که یک بازی خوب در شان استقلال انجام بدهیم.

مربی استقلال در خصوص اینکه آیا با این شرایط شانسی برای قهرمانی این تیم در لیگ قائل است یا خیر عنوان کرد: ما ۶ امتیاز از صدر جدول عقب هستیم ولی بازی‌های رو در رو داریم و تلاش ما این است از نظر شکل بازی و نتیجه‌گیری بهترین شرایط را فراهم کنیم.

مصطفوی در پاسخ به این سوال که اگر استقلال در آخر فصل قهرمان نشود ممکن است بگویید تیم را ما نبسته‌ایم عنوان کرد: ما در این شرایط قبول کردیم این تیم را بگیریم و دنبال بهانه‌جویی هم نیستیم. حداکثر تلاش را می‌کنیم که  شکل بازی استقلال و گرفتن امتیازات لازم برای کسب قهرمانی است. نه مجیدی این مدلی است که بهانه بیاورد و نه اعضای کادر فنی. همه تلاش ما این است که تیم را به جایگاهش برسانیم.

وی در خصوص اینکه شایعه شده آیا صحت دارد حضور کمالوند در استقلال منتفی شده گفت: من در جریان نیستم.

مربی استقلال در خصوص دلایل عدم حضور قربانی در استقلال یادآور شد: پیروز قربانی را از کلاس‌های مربیگری می‌شناسم. او مربی با دانش، به روز و اهل تحقیق  است و خوشحال می‌شدم در استقلال باشد ولی ظاهرا جمع بندی در جلسه با آقای مجیدی به این شکل بوده از حضور در تیم استقلال انصراف بدهد.

مصطفوی در خصوص شایعه جذب امین قاسمی نژاد گفت: من در جریان نیستم.

وی در خصوص هدف فرهاد مجیدی از بازگشت به استقلال گفت: بهتر است آقای مجیدی خودش در این زمینه جوب بدهد ولی باشگاه به نتیجه رسید که با کادر قبلی که خیلی زحمت کشیدند و از بزرگان این باشگاه بودند قطع همکاری کنند. با توجه به عملکرد گروه آقای مجیدی در فصل گذشته از نظر کیفیت بازی و نتایج باشگاه به این نتیجه رسیده که شاید عملکرد بهتری داشته باشیم.

مربی استقلال در خصوص شلوغی کردن نیمکت برخی تیم‌ها گفت: صلاحت مملکت خویش خسروان دانند ... هر کسی خودش تصمیم می‌گیرد چه مدلی کار کند، ما در قبال تیم خودمان مسئول هستیم، شاید یک سبکی مدل کار ما نباشد ولی قانونگذار و قانون باید تصمیم بگیرد که چگونه با این روش برخورد کند.

مصطفوی در پاسخ به این سوال که ‌آیا ممکن است تیم فرهاد مجیدی با ۳ مدافع بازی کند گفت: بله ممکن است.

خبرنگاری گفت ‌آیا قرار است خودش در نشست‌های خبری شرکت کند که مصطفوی پاسخ داد: عرض کردم قرار است آقای مجیدی در نشست خبری بعد از بازی خودش شرکت می‌کند. در پایان صحبت‌هایم  امیدوارم هواداران استقلال برای موفقیت تیم در دیدارهای آینده دعا کنند.

کد خبر 588864

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار