رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته فوت ناشی از کروناویروس در سطح استان کهگیلویه و بویراحمد نداشته ایم.

کرونا

به گزارش همشهری آنلاین پرویز یزدان‌پناه در گفت و گو با ایسنا افزود: هم اکنون ۱۶۰ بیمار مشکوک و قطعی کرونایی بیمارستان های استان بستری هستند از این تعداد ۳۶ بیمار کرونایی قطعی و نه بیمار در بخش مراقبت های ویژه تحت مراقبت هستند.

وی با بیان اینکه از ابتدای شیوع کرونا ویروس تا کنون ۴۵۰ نفر در استان کهگیلویه و بویراحمد به علت ابتلا به کرونا جان خود را از دست داده اند، اظهار کرد طی ۲۴ ساعت گذشته فوت ناشی از کرونا در استان نداشتیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج خاطرنشان کرد: از ابتدای شیوع کرونا ویروس تاکنون ۲۵ هزار و ۱۰۳ نفر از مبتلایان به بیماری کروناویروس در این استان بهبود یافتند.

یزدان‌پناه تصریح کرد: ۶ درصد از مجموع ۱۵۴۹ نمونه‌ گرفته شده در استان مثبت کرونایی بوده چه بیشترین موارد مثبت مربوط به شهرستانهای بویراحمد کهگیلویه گچساران و چرام بوده است.

وی ادامه داد: تاکنون تنها یک مورد در سطح استان کهگیلویه و بویراحمد کرونای انگلیسی شناسایی شده که فوت کرده است اما با توجه به ارتباطاتی که این بیمار بیمارستان و مراکز درمانی داشته احتمال دارد موارد دیگر نیز داشته باشیم البته با نتیجه تست هامشخص شود در همین راستا برادر و خانواده این فرد تحت مراقبت و قرنطینه هستند.

کد خبر 588649

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار