سه‌شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۳
۰ نفر

سعید عزیزیان میگوید رشید مظاهری الفاظ رکیکی به من گفت که جای شکایت دارد و قرار است هم به کمیته اخلاق و هم به دادسرا شکایت کنم.

رشید مظاهری

به گزارش همشهری آنلاین باشگاه استقلال امروز روز پرخبری را سپری کرد بعد از استعفای محمود فکری و کادر فنی اش سعید عزیزیان مربی دروازه بان های این تیم اعلام کرد که از رشید مظاهری شکایت خواهد کرد.

عزیزیان درباره کدورت میان او و رشید مظاهری گفت: این خبر درست بود و الفاظ رکیکی به من گفتند که جای شکایت دارد و قرار است هم به کمیته اخلاق و هم به دادسرا شکایت کنم. او هر زمانی که تصور می‌کرد شاید بازی نکند، روز قبل از بازی آمد گفت چرا من را نمی‌بینید و حرف‌های دیگری زد که تمرکز تیم برهم بخورد. یکی دو بار چنین موضوعی رخ داده است. می‌خواستم صحبت نکنم چون در باشگاه بودم اما الان پیگیر شکایتم خواهم بود. الفاظی که او (رشید مظاهری) نسبت به من به کار برده، را نمی‌توانم بر زبان بیاورم.

مربی دروازه‌بانان استقلال همچنین گفت: واقعا نمی‌دانم بازیکن از تیم چه می‌خواهد. بازیکنی که بازی نکند، اعتراض می‌کند اما اعتراض باید منطقی باشد که دلیل بازی نکردنش را بپرسد. بازیکن باید به نظر مربی احترام بگذارد. سید حسین حسینی واقعا خوب کار کرد اما هجمه‌ای روی او آوردند که برایش مشکل ایجاد بشود. در تمرین رشید مظاهری از پشت سمت من آمد و الفاظی را به کار برد که من به سمتش بروم جوابش را بدهم اما اینکار را نکردم. چون بازی داشتیم به تیم آرامش دادم و کاری نکردم. این  مسائل از ابتدای فصل وجود داشت و من صحبت نکردم. بازیکن نباید به بازیکن بی احترامی کند.

وی ادامه داد: ما در پرسپولیس هم  که قهرمان شدیم چهار دروازه‌بان در اختیار داشیتم. حسن رودباریان، مهدی واعظی، فرشید کریمی و علیرضا حقیقی حضور داشتند اما هیچ مشکلی نداشتیم اما برخی وقتی جایشان را از دست می‌دهند حاشیه درست می‌کنند. به من می‌گویند بیایید و بگویید مشکل چیست؟ بگویم که چه الفاظی به کار بردید؟ آدم باید مرد باشد و به دروغ نگوید کمرم درد می‌کند و برود.

کد خبر 588357

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار فوتبال ايران

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha