یکی از خدمه لیدی گاگا که سگ‌های او را برای پیاده‌روی بیرون برده بود، چهار بار از ناحیه سینه مورد اصابت گلوله قرار گرفته است.

ليدي گاگا

به گزارش همشهری‌آنلاین،‌ یکی از خدمه لیدی گاگا که سگ‌های او را برای پیاده‌روی بیرون برده بود، از ناحیه سینه چهار بار مورد اصابت گلوله قرار گرفت. سپس دو مرد دو تا از سه بولداگ فرانسوی این خواننده نامدار را دزدیدند.

پلیس لس‌آنجلس تأیید کرد تیراندازی در غرب هالیوود کمی قبل از ساعت ۱۰ شب به وقت محلی در چهارشنبه‌شب رخ داد و قربانی در شرایط نامعلومی به بیمارستان منتقل شد.

دو مظنون از صحنه گریختند. دیلی میل گزارش داده است آنها دو بولداگ فرانسوی لیدی گاگا با نام‌های کوجی و گوستاوو را با خود بردند.

سومین بولداگ فرانسوی در محل توسط پلیس کشف شد. گفته می‌شود یکی از محافظان لیدی گاگا سومین بولداگ فرانسوی او، به نام خانم آسیا، را از ایستگاه کلانتری هالیوود تحویل گرفته است.

به گزارش تی‌ام‌زی، لیدی گاگا که هنگام این حادثه در رم بوده، گفته است ۵۰۰ هزار دلار برای بازگشت سگ‌های خود «بدون هیچ بازخواستی» پرداخت خواهد کرد. رایان فیشر، ۳۰ ساله، کسی است که در حال راهپیمایی بیرون از خانه لیدی گاگا همراه با این سه سگ مورد اصابت گلوله قرار گرفته است.

کد خبر 587321

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار