چند هفته‌ای است که بحث خرید «سردار آزمون» از سوی سویا در رسانه‌های روسی و اسپانیایی مطرح است. دمیتری سلیوک، مدیربرنامه مشهور روسی در خصوص انتقال آزمون به سویا صحبت کرد.

سردار آزمون

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از سایت sovsport، سلیوک گفت: آزمون یک مهاجم خوب است و شکی ندارم که تحت نظر تیم‌های اروپایی قرار دارد. در مورد سویا البته من مطمئن نیستم که این اخبار واقعی باشد. ۶ ماه به پنجره نقل و انتقالاتی تابستانی باقی مانده و یک تیم اروپایی در این زمان نمی‌گوید که من فلان بازیکن را می‌خواهم بخرم. البته به نظرم آزمون در لالیگا راحت تر می‌تواند بازی کند تا ایتالیا یا انگلیس. سویا نمی‌تواند بدون اجازه زنیت با سردار ارتباط برقرار کند و اگر زنیت این مسئله را به یوفا ببرد، سویا حتما با جریمه بزرگی روبه‌رو خواهد شد. به همین دلیل اعلام خبر خرید آزمون را درست و منطقی نمی‌دانم و معتقدم که سویا قوانین را نخواهد شکست.

سلویک افزود: سویا برای آزمون باید ۲۰ میلیون یورو یا شاید بیشتر پول بدهد ولی چون در شرایط کرونایی قرار داریم این پول بیشتر به نظر نخواهد شد. تیم‌ها اکنون با مشکلات بزرگ اقتصادی به دلیل عدم حضور تماشاگران روبه‌رو هستند.

مدیر برنامه روسی در خصوص اینکه در نبود آزمون چه ضربه‌ای به زنیت وارد می‌شود گفت: رفتن احتمالی آزمون مشکلی ندارد و زنیت باید با رفتن دزوبا یا هر دوی آنها کنار آید. به نظرم با فروش این ۲ نفر زنیت پول خوبی بدست می‌آورد و می‌تواند بازیکنان خوبی خریداری کند.

کد خبر 587269

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار