چه بخواهید پول خود را به جای لباس جدید صرف خرید چیز دیگری کنید و یا برای حفظ محیط زیست لباس‌ جدیدی نخرید، در اینجا شما را راهنمایی می کنیم که چگونه لباس‌های خود را تغییر بدهید بدون اینکه به خرید بروید.

لباس

به گزارش همشهری آنلاین، اگر از لحاظ بودجه مشکل دارید و نمی‌توانید لباس جدید خریداری کنید، با راهکارهایی که ما در زیر آورده‌ایم می‌توانید جدید و نو به نظر بیایید.

چگونه لباس خود را با کمبود بودجه نو کنیم؟

چه بخواهید پس انداز کنید و چه اعتبار پایداری خود را بالا ببرید، در اینجا شما را راهنمایی می کنیم که چگونه لباس های خود را تغییر بدهید بدون اینکه به خرید بروید.

یکی از فعالیت هایی که بسیاری از ما قبل از بهار انجام می دهیم سازماندهی، تمیز کردن و تازه سازی کمد لباس های خود، یافتن لباس های قیمتی قدیمی است که مدتهاست فراموش شده است و یک بار پوشیده شده است اما کاملاً مناسب است. بسیاری از ما فقط قسمت کوچکی از آنچه را متعلق به خودمان است می پوشیم - یک مطالعه در سال ۲۰۱۸ نشان داد که مردم حداقل ۵۰٪ از لباس های کمد خود را نادیده می گیرند. می توانید لباس هایی را که قبلا خریداری کرده اید به صورت خلاقانه با هم بپوشید. و یک ست جدید و زیبا برای خود آماده کنید.

در ادامه شما را راهنمایی می کنیم که چگونه با قرار دادن لباس های قدیمی خود آن ها را به صورت زیبا بپوشید و ظاهری جدید به سبک پوشش خود بدهید. بنابراین، در اینجا راهنمای شما برای تغییر شکل کمد لباس خود، طراوت بخشیدن به سبک خود برای سال آینده است.

 شبکه‌های اجتماعی را بگردید

شبکه‌های اجتماعی را بگردید و از ست های مورد علاقه خود عکس بگیرید. مثلا چکمه ای سفید دارید و می خواهید با ستی جدید آن را به تن کنید اما نمی دانید چگونه! اما یک ست را در اینترنت دیده اید که مورد علاقه شما است. اگر آن ها را داشتید، بپوشید. اگر نداشتید می توانید آن را هر دفعه خریداری کنید.

 یک جفت کفش اصلی که داشته باشید، می‌توانید آن را در هر مکانی و با هر لباسی بپوشید

در سال ۲۰۲۰، کفش های ورزشی با پاشنه های بزرگ و ضخیم رایج شده بود. این کفش ها را می توانستید در همه جا بپوشید. باید ببینید در سال ۲۰۲۱ چه چیزی رایج می شود. اما بعضی از کفش ها هستند که می توانید با هر لباسی بپوشید. پوشیدن چکمه های مشکی در همه جا و با همه چیز قابل امکان است. می توانید چکمه های مشکی خود را با هر لباسی که قبلا نپوشیدید، امتحان کنید و ظاهری جدیدی را برای خود به وجود بیاورید.

 لوازم جانبی در تمام کمدها یافت می‌شوند

دستبندها، انگشترها و گردنبندها مواردی هستند که همیشه با تمیز کردن کمد خود، تعداد زیادی از آن ها را پیدا می کنید. این وسایل ماندگاری زیادی دارند، بنابراین می توانید آن ها سال های زیادی نگهدارید و با لباس های متفاوت استفاده کنید. استفاده از اکسسوری ها جلوه لباس شما را تغییر می دهند.

 به یاد داشته باشید، یک کت ظاهر شما را دگرگون می کند

یک کت، مانتو و یا پالتو می‌تواند ظاهر شما را به کل تغییر بدهد. بنابراین نگاهی به کت‌ها و پالتوها و مانتوهای داخل کمد خود بیاندازید. و آن را روی لباس های دیگر خود تست کنید. بعضی از کت های پاییزی و حتی زمستانه ی خود را می توانید در بهار به تن کنید. 

منبع: بیتوته

کد خبر 586859

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار