هادی ساعی با وجود یک سال محرومیت، وارد سالن مسابقات تکواندو شد.

هادی ساعی

هادی ساعی که به‌دلیل زدن سیلی به رئیس سازمان لیگ، به‌مدت یک‌ سال از حضور در سالن مسابقات لیگ محروم بود، روز گذشته در رقابت‌های مرحله نیمه ‌نهایی در سالن مسابقات حضور پیدا کرد.

در مرحله دور برگشت لیگ تکواندو، گفته شد هادی ساعی که مسئولیت مدیرفنی تیم فرمانیه را دارد، به‌دلیل تأخیر در اعلام نامش (برای خوشامدگویی) با مصطفی بابایی، دبیر سازمان لیگ درگیر شده است.

ساعی آن زمان درباره این اتفاق گفت: «با این بی‌احترامی‌ها و توهین‌هایی که اتفاق می‌افتد معلوم است آدم از کوره درمی‌رود. بحث بی‌احترامی‌ها به کنار؛ به آنها گفته بودم نه در جایگاه می‌نشینم و نه اسم من را پشت بلندگو بگویید. هفته گذشته هم به آنها تذکر دادم. پارسال هم ۴بار تذکر داده بودم. به آنها گفتم آقا وقتی وارد سالن می‌شوم نمی‌خواهم نام من را بیاورید. وقتی ۵ ساعت بعد از این که وارد سالن می‌شوم نام من را صدا می‌زنند و به من خوشامد می‌گویند، آیا این معنایی غیر از بی‌احترامی عمدی دارد؟ به آنها گفتم این کارها را نکنید.»

نیری، دبیر فدراسیون تکواندو درباره ورود هادی ساعی با وجود یک‌ سال محرومیت به سالن مسابقات گفت: «ساعی به حکم صادر شده اعتراض کرده و تا زمان رسیدگی، اجازه حضور در رقابت‌ها را دارد.»

با توجه به حضور ساعی در سالن مسابقات، اگر حکم او بخواهد اجرا شود به‌نظر می‌رسد سال دیگر خواهد بود که مشخص نیست هادی ساعی آن زمان در لیگ مسئولیت تیمی را بر عهده داشته باشد.

کد خبر 586284

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار