سخنگوی ستاد مقابله با کرونا در استان اصفهان گفت: شرایط پذیرش مسافران نوروزی در استان اصفهان فقط به شرط حضور در هتل‌ها امکان پذیر است.

شهر اصفهان

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از مهر،  حجت الله غلامی با اشاره به اینکه در حال حاضر به جز دو شهرستان نطنز و اردستان که فعالیت گروه‌های سه و چهار ممنوع است، فعالیت همه گروه‌ها در دیگر شهرهای استان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در حال انجام است، اظهار کرد: برای این امر تشدید نظارت و بازرسی‌ها را در دستور کار قرار داده‌ایم.

وی با بیان اینکه در بحث سفرهای نوروزی تصمیم‌گیری‌ها بر اساس شرایط استان در زمینه شیوع کرونا خواهد بود، اضافه کرد: در این زمینه باید توجه داشت که مدارس و کمپ‌های نوروزی در استان اصفهان برای پذیرش مسافران فعال نخواهد شد.

سخنگوی ستاد مقابله با کرونا در استان اصفهان اضافه کرد: در آخرین تصمیم‌گیری‌ها مقرر شد در صورتی که شرایط استان در وضعیت زرد و آبی باشد، پذیرش مسافران نوروزی اصفهان تنها با ۵۰ درصد از ظرفیت هتل‌ها انجام شود که البته این امر نیز بسته به شرایط شیوع کرونا است.

وی در خصوص استفاده از سامانه ماسک در اداره‌های استان اصفهان اضافه کرد: در این زمینه باید توجه داشت که خیلی از اداره‌ها از این سامانه استفاده می‌کنند و از جمله آن دادگستری و شهرداری‌ها است.

کد خبر 585696

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار