ارزش بیت کوین ۷ درصد در روز شنبه افزایش یافت و به ۴۰۶۵۸ دلار رسید. به این ترتیب، ارزش بازار ارزهای دیجیتال به رکورد جدیدی رسیده است.

بیتکوین

به گزارش همشهری آنلاین تسنیم به نقل از بلومبرگ نوشت: ارزش بیت کوین تا ۴۰ هزار دلار افزایش یافت و کمک کرد ارزش بازار ارزهای دیجیتال به رکورد جدیدی برسد.

 ارزش بزرگترین ارز مجازی دنیا ۷ درصد در روز شنبه ۱۸ بهمن افزایش یافت و به ۴۰۶۵۸ دلار رسید. به این ترتیب بیت کوین به بالاترین قیمت آن در اوایل ژانویه که ۴۲ هزار دلار بود نزدیک می‌شود.

 این افزایش قیمت به دنبال یک هفته بی ثبات دیگر در بازارهای ارز مجازی به وجود آمده که یک دلیل آن حمایت الون ماسک از بیت کوین و افزایش رکوردشکن ارزش اتر، دومین ارز مجازی بزرگ دنیا بوده است.

 طرفداران مشهور و رده بالای بیت کوین مثل الون ماسک، عقیده دارند این ارز مجازی مقبولیت وسیعتری در جامعه مالی به دست می‌آورد. اما قانونگذاران همچنان نسبت به بی ثباتی‌های احتمالی هشدار می‌دهند که می‌تواند سرمایه‌گذاران را دور کند.

بسیاری از سرمایه‌گذاران هنوز هم ارزهای دیجیتال را یک بخش بسیار مخاطره‌آمیز می‌دانند. بیت کوین ۲۴ درصد در هفته جاری افزایش قیمت داشته است. این ارز مجازی قبل از رسیدن به ۵۰ هزار دلار تثبیت می‌شود که ارزش بازار آن را به یک تریلیون دلار می‌رساند.

 در این بین، افزایش ۸ برابری ارزش اتر نسبت به سال گذشته با موانع بسیاری روبرو است. این ارز مجازی در روز شنبه ۱۶۹۳ دلار معامله شد.

کد خبر 583512

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

وبگردی