بیرانوند برابر یوپن موفق شد سومین کلین شیت خود را در آنتورپ انجام دهد.

بیرانوند

به گزارش همشهری آنلاین و به نقل از اخبار فوتبال بلژیک، علیرضا بیرانوند در دیدار این هفته تیمش برابر یوپن ستاره بازی بود و توانست دروازه تیمش را بار دیگر بسته نگه دارد و ۳ امتیاز بازی به آنتورپ برسد.

بیرانوند که البته چند بازی ضعیف نیز در این فصل در کارنامه خود داشت و مورد انتقاد قرار گرفته بود گفت: من هیچ وقت به توانایی های خودم شک نداشتم. حتی بعد از باخت ها و اتفاق هایی که در هفته های اخیر برای من رخ داد می دانستم که می توانم از این شرایط عبور کنم و خوشحالم که در بازی برابر یوپن نیز همین اتفاق رخ داد و توانستم به تیمم برای کسب برد کمک کنم. متاسفانه در شروع کار در تیم اتفاق هایی برای من افتاد و مصدومیتی هم که داشتم باعث شد مدتی برای سازگاری با لیگ بلژیگ صرف شود و اکنون فکر می کنم در شرایط خوبی هستم و بازی به بازی بهتر خواهم شد.

او در ادامه گفت: همه مردم ایران برای من دعا می کنند و بازی‌های من را دنبال می کنند و دوست دارم با عملکردم آنها را خوشحال کنم. انتخاب به عنوان بهترین بازیکن زمین وظیفه من را برای بازی‌های بعدی سخت خواهد کرد ولی می توانم با این فشارها کنار بیایم و به تیمم برای کسب موفقیت بیشتر کمک کنم.

آنتورپ در بازی بعدی باید برابر واسلند قرار گیرد و بیرانوند امیدوار است با یک نمایش خوب دیگر در این دیدار به تیمش کمک کند تا ۳ امتیاز بازی را به دست بیاورد. مصدومیتی که برای بوته دروازه بان فرانسوی ایجاد شد باعث شد بیرانوند به دروازه بان اصلی تیمش تبدیل شود.

کد خبر 581761

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار