مهدی رسول‌پناه که یک دنیا حرف را یکجا علیه گل‌محمدی در بیانیه‌اش گنجانده در بخشی از اظهاراتش به ماجرای درخواست یحیی برای برکناری پیروانی اشاره کرده است.

پیروانی

به گزارش همشهری آنلاین  رئیس سابق هیات مدیره پرسپولیس بالاخره به حرف آمد و پاسخ  اظهارات یحیی گل‌محمدی را داد. مهدی رسول پناه در بیانیه‌ای عریض و طویلی که علیه سرمربی پرسپولیس منتشر کرده ادعای جنجالی را علیه یحیی گل‌محمدی مطرح کرده است. 

او در قسمتی از این بیانیه اعلام کرد که گل‌محمدی مخالف حضور افشین پیروانی روی نیمکت این تیم بوده است. پیروانی پیش از حضور گل‌محمدی و در زمان حضور کالدرون با اصرار محمدحسن انصاری فرد به عنوان سرپرست سرخ‌ها انتخاب شد. 

رسول پناه در بیانیه‌ خود گفته: اگر به خواسته شما گوش داده بودیم الان بیشتر پُست های باشگاه از جمله مدیریت حقوقی ، روابط عمومی،  سرپرستی تیم، معاونین باشگاه و ...  را باید از نفرات مورد نظر شما انتخاب می کردیم. ولی هیئت مدیره مخالف بود. شاید حالا خیلی ها متوجه شوند که چرا در این مدت از این افراد و منتصبین باشگاه انتقاد کردید.

این در حالی است که طی یک سال گذشته  افشین پیروانی و یحیی گل‌محمدی رابطه خوبی با یکدیگر داشته‌اند و هر جا لازم بوده از همدیگر حمایت کرده‌اند. 

کد خبر 581328

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار