سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با انتقاد از عملکرد بازیکنان جوان این تیم در بازی با آلومینیوم اراک گفت: آنها باید بیشتر تلاش کنند و فکر نکنند تا آخر عمر در این تیم ماندنی هستند.

فوتبال

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از مهر، حمید درخشان در خصوص باخت ۲ بر یک پرسپولیس مقابل آلومینیوم اراک در هفته دوازدهم لیگ برتر گفت: پرسپولیس دو بار از روی یک تاکتیک گل خورد که نشان از کم‌تجربگی خط دفاعی این تیم دارد. قطعاً اگر بازیکنان اصلی این تیم در زمین بودند چنین باختی را از پرسپولیس شاهد نبودیم. مصدومیت مشترک سیدجلال و کنعانی‌زادگان دو مدافع تاثیرگذار ضربه بزرگی به پرسپولیس زد. نبودن سید جلال حسینی و کنعانی‌زادگان برای پرسپولیس خیلی بد بود. این تیم در طول بازی هم دستپاچه بازی کرد و تغییراتی هم که کادر فنی انجام داد کمکی به خلق موقعیت‌های خطرناک برای پرسپولیس نکرد.

پیشکسوت پرسپولیس درباره عملکرد آلومینیوم اراک افزود: آلومینیوم خیلی خوب توانست از گل‌هایی که زد دفاع کند. آنها خیلی منطقی بازی کردند. عملکرد تیمی میزبان خیلی خوب بود و به سه امتیاز هم رسید.

وی در ادامه به انتقاد از عملکرد ضعیف بازیکنان جوان این تیم نظیر سید احسان حسینی و مهدی شیری پرداخت و گفت: فکر می‌کنم جوانان پرسپولیس باید انگیزه بیشتری برای درخشش با پیراهن این تیم داشته باشند. آنها فرصت‌سوزی کردند و از شانس خود استفاده نکردند. کادر فنی پرسپولیس چاره‌ای جز بازی دادن به جوانان نداشته است و حالا باید فکری اساسی برای دفاع خود کند. بعضی بازیکنان باید برای نگه داشتن پیراهن پرسپولیس تلاش بیشتر کند. انتظارات طرفداران پرسپولیس از این جوانان خیلی بیشتر است. آنها فکر نکنند تا آخر عمر در پرسپولیس می‌مانند.

کد خبر 581327

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار