بری لارسون بازیگر نقش کاپیتان مارول قرار است تا در یک سریال نقش یک دانشمند را ایفا کند که علیه توقف و محدود کردن زنان فعالیت می‌کند.

بری لارسون

به گزارش همشهری آنلاین،  تسنیم به نقل از ورایتی نوشت: بری لارسون قرار است تا در سریال درس‌های شیمی بازی کند و تهیه‌کننده اجرایی کار باشد. این سریال از شبکه APPLE پخش خواهد شد.

سوزانا گرانت که برای فیلم «ارین براکویچ» نامزد بهترین فیلمنامه اسکار شده بود نویسندگی این سریال را بر عهده خواهد داشت.

«جیسون بیتمن» و «مایکل کاستیگان» تهیه‌کننده‌های دیگر این سریال‌اند که مجموعه‌های دیگری مانند اوزارک در نتفلیکس و حاشیه‌نشین در HBO را با همکاری شرکت فیلمسازیشان Aggregate Films ساخته‌اند.

این سریال بر اساس رمان در حال انتشاری به قلم «بونی گارموس» است که درباره زنی به نام الیزابت زات با بازی لارسون در دهه ۱۹۶۰ میلادی می‌گذرد که آرزوی دانشمند شدن او در جامعه‌ای که با پیشرفت زنان مخالف است متوقف می‌شود.

زمانی که او متوجه می‌شود که باردار است در حالی که از آزمایشگاه اخراج شده و تنها است، به این نتیجه می‌رسد که تنها نبوغ یک مادر شدن را دارد. او شغل آشپزی در یک برنامه تلویزیونی را قبول می‌کند و تلاش  می‌کند تا به ملتی که از زنان خانه‌دار غافل شده‌اند چیزهای بیشتری از آشپزی بیاموزد درحالی که مشتاق بازگشت به عشق واقعی خودش یعنی علم است.

این رمان قرار است تا در بهار ۲۰۲۲ توسط انتشارات دابل دی منتشر شود.

این دومین سریالی است که قرار است تا  بری لارسون در شبکه اپل بازی کند قبل از این قرار بود تا در یک سریال درام و تریلر درباره CIA نقش مأمور مخفی آمیریلیس را با نام «زندگی مخفی» بازی کند. خبر ساخت این سریال در ماه مارس ۲۰۱۹ بعد از بازی لارسون در فیلم «کاپیتان مارول» اعلام شد. البته منابع می‌گویند که این پروژه در مرحله نگارش به علت شیوع بیماری کویید-۱۹ متوقف شد. این پروژه تا اتمام فیلمبرداری لارسون در فیلم کاپیتان مارول ۲ متوقف است.

کد خبر 580997

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار