تالار شیشه‌ای امروز چهارشنبه یکم بهمن را صعودی شروع کرد و به پایان رساند و شاخص کل با ۳۳ هزار و ۲۳۰ واحد افزایش در ارتفاع یک میلیون و ۱۸۳ هزار واحد ایستاد.

بورس هوم پيج

به گزارش همشهری آنلاین، در معاملات امروز بازار سرمایه تا ساعت ۱۲:۳۰ شاخص کل با ۳۳ هزار و ۲۳۰ واحد افزایش رقم یک میلیون و ۱۸۳ هزار واحد را روی نماگر اصلی بازار به ثبت رساند. شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز با ۲۷۰۵ واحد افزایش به رقم ۴۳۳ هزار و ۱۲۹ واحد رسید. معامله‌گران امروز ۷۹۰ هزار و ۴۰۷ معامله به ارزش ۶۸ میلیارد و ۶۱۴ میلیون ریال انجام داده‌اند.

صنایع پتروشیمی خلیج فارس، فولاد مبارکه اصفهان،  ملی صنایع مس ایران، سرمایه گذاری تامین اجتماعی، معدنی و صنعتی گل گهر، معدنی و صنعتی چادرملو و س. نفت و گاز و پتروشیمی تامین نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس گذاشتند.  

فرابورس نیز با ۴۷۹ واحد افزایش رقم ۱۸ هزار و ۱۰ واحد را ثبت کرد. معامله‌گران این بازار امروز ۸۴۷ هزار و ۱۴۵ معامله انجام داده‌اند که ۱۶۳ میلیارد و ۸۰۷ میلیون ریال ارزش داشت.

سنگ آهن گهر زمین، پلیمر آریا ساسول، پتروشیمی زاگرس، هلدینگ صنایع معدنی خاورمیانه، پتروشیمی مارون، صنعتی مینو و بیمه پاسارگاد نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی فرابورس گذاشتند.  

کد خبر 580295

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار