بازار سهام امروز سه شنبه ۳۰ دی را با افت آغاز کرد و شاخص کل در ابتدای معاملات تا حدود ۱۹ هزار واحد منفی شد اما در میانه راه ارتفاع کم کرد و با ۴ هزار و ۶۱۱ واحد کاهش در محدوده یک میلیون و ۱۴۵ هزار واحد قرار گرفت.

بورس هوم پيج

به گزارش همشهری آنلاین، در معاملات امروز بازار سرمایه تا ساعت ۱۱:۱۲ شاخص کل با ۴ هزار و ۶۱۱ واحد کاهش رقم یک میلیون و ۱۴۵ هزار واحد را روی نماگر اصلی بازار به ثبت رساند. شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز با ۶۳۵۶ واحد کاهش به رقم ۴۳۰ هزار و ۵۲۶ واحد رسید. معامله‌گران امروز تا این ساعت ۸۱۳ هزار و ۵۷ معامله به ارزش ۷۰ میلیارد و ۲۶۶ میلیون ریال انجام داده‌اند.

صنایع پتروشیمی خلیج فارس، ملی صنایع مس ایران نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی بورس گذاشتند. همچنین فولاد مبارکه اصفهان، معدنی و صنعتی گل گهر، معدنی و صنعتی چادرملو، فولاد خوزستان و پتروشیمی پردیس نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را بر روی این بازار داشتند.

فرابورس نیز با ۱۰ واحد کاهش رقم ۱۷ هزار و ۴۲۶ واحد را ثبت کرد. معامله‌گران این بازار تا این ساعت ۳۴۷ هزار و ۹۸۰ معامله انجام داده‌اند که ۳۳ میلیارد و ۴۱۶ میلیون ریال ارزش داشت.

سنگ آهن گهر زمین، پلیمر آریا ساسول، پتروشیمی زاگرس و بیمه پاسارگاد نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی فرابورس گذاشتند. همچنین هلدینگ صنایع معدنی خاورمیانه، پتروشیمی مارون و گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی این بازار داشتند.

کد خبر 580016

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار