رئیس بخش عفونی بیمارستان مسیح دانشوری گفت: با افزایش سفرهای بین استانی شاهد افزایش مراجعه به بیمارستان‌ها هستیم.

دکتر پیام طبرسی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، پیام طبرسی رئیس بخش عفونی بیمارستان مسیح دانشوری با اشاره به افزایش ترددهای بین شهری طی روزهای اخیر اظهار داشت: متاسفانه از اشتباهات گذشته درس نمی‌گیریم و مسافرت به شمال نیز نشان‌دهنده بی‌توجهی به هشدارهاست. متاسفانه مشاهده کردیم در تعطیلات گذشته سفر به مناطق قرمز شمالی افزایش یافت که همین موضوع به بروز موج چهارم کرونا در این استان‌ها منجر خواهد شد.

وی با بیان اینکه قرار نبود مجوزی برای تردد در مناطق قرمز صادر شود اظهار داشت: متاسفانه مردم توجهی به این موضوع نداشتند و برای من سوال است که چرا برای سفر به این شهرها مجوز تردد صادر شده است؟ متاسفانه پیش‌بینی می‌کنیم تا ۲ هفته بعد شاهد شیوع بیشتر کرونا در این استان‌ها باشیم.

طبرسی اظهار داشت: باید برخورد سفت و سختی با نقض‌کنندگان قوانین صورت گیرد، به دلیل اینکه سفر به مناطق قرمز و رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی باز هم منجر به فشار به کادر درمان می‌شود. متاسفانه طی چند روز اخیر با افزایش سفرها شاهد افزایش مراجعه به بیمارستان‌ها هستیم.

وی در پاسخ به پرسشی درباره وضعیت داوطلبان دریافت واکسن کرونای ایرانی اظهار داشت: حال همه افرادی که واکسن ایرانی کرونا دریافت کرده‌اند خوب است و منتظر دریافت نتایج آزمایش‌ها هستیم.

کد خبر 579979

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار