تالار شیشه‌ای امروز دوشنبه ۲۹ دی را با افت سنگین شروع کرد و در پایان معاملات شاخص کل با ۳۶ هزار و ۹۸۹ واحد کاهش بر ارتفاع یک میلیون و ۱۴۹ هزار واحد ایستاد.

بورس هوم پيج

به گزارش همشهری آنلاین، در معاملات امروز بازار سرمایه تا ساعت ۱۲:۳۰ شاخص کل با ۳۶ هزار و ۹۸۹ واحد کاهش رقم یک میلیون و ۱۴۹ هزار واحد را روی نماگر اصلی بازار به ثبت رساند. شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز با ۷۹۲۵ واحد کاهش به رقم ۴۳۶ هزار و ۵۷۵ واحد رسید. معامله‌گران امروز ۵۱۵ هزار و ۹۹۶ معامله به ارزش ۴۱ میلیارد و ۹۰۵ میلیون ریال انجام داده‌اند.

صنایع پتروشیمی خلیج فارس، فولاد مبارکه اصفهان، ملی صنایع مس ایران، سرمایه گذاری تامین اجتماعی، معدنی و صنعتی گل گهر، س. نفت و گاز و پتروشیمی تامین و معدنی و صنعتی چادرملو نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی بورس گذاشتند.  

فرابورس نیز با ۴۲۲ واحد کاهش رقم ۱۷ هزار و ۴۳۶ واحد را ثبت کرد. معامله‌گران این بازار امروز ۴۳۸ هزار و ۱۵ معامله انجام داده‌اند که ۹۴ میلیارد و ۴۲۰ میلیون ریال ارزش داشت.

سنگ آهن گهر زمین، پلیمر آریا ساسول، پتروشیمی زاگرس، فولاد هرمزگان جنوب، بیمه پاسارگاد، سرمایه گذاری صبا تامین و پتروشیمی مارون نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی فرابورس گذاشتند.  

کد خبر 579856

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار