مطبوعات پرتغال در خصوص دربی پورتو و بنفیکا و تقابل طارمی و داروین در یکی از حساس‌ترین بازی‌های فصل صحبت کردند.

مهدی طارمی

به گزارش همشهری‌آنلاین، بامداد فردا دیدار حساس و دیدنی پورتو و بنفیکا معروف به «کلاسیکو» در ورزشگاه پورتو برگزار می‌شود. مهدی طارمی که به گلزن برتر پورتو در این روزها بدل شده، سوژه اصلی مطبوعات پرتغال شده است. 

در جدول لیگ پرتغال، اسپورتینگ لیسبون با ۳۵ امتیاز در صدر قرار دارد و پورتو با ۳۱ امتیاز و تفاضل +۱۹ در رده دوم و بنفیکا با ۳۱ امتیاز و تفاضل +۱۵ در رده سوم قرار گرفته است. پورتو در صورت شکست بنفیکا یک گام به صدر جدول نزدیکتر خواهد شد. ۲ روزنامه معتبر پرتغالی در جلد اصلی خود از درخشش طارمی نوشتند و دربی کلاسیکو را تقابل ستاره ایرانی و مهاجم بنفیکا به نام «داروین نونز» دانستند.

اوجوگو با تیتر «سلاح‌ها» از تقابل ۲ مهاجم گلزن پورتو و بنفیکا نوشت و دیدار کلاسیکو را جدال طارمی و داروین لقب داد.

آبولا نیز با تیتر «فریاد گلزن‌ها» از تقابل حساس و دیدنی طارمی و داروین نونز نوشت.

طارمی در لیگ پرتغال در بازی‌های اخیر توانایی‌های خود را به خوبی نشان داده و توانسته به مهره اصلی کونسیسائو بدل شود. او در ۱۳ بازی به میدان رفته که در ۶ بازی از ابتدا در ترکیب قرار گرفته است. در این میزان بازی او ۶ گل و ۲ پاس گل را به نمایش گذاشته که بیشتر آنها به جدال‌های اخیر بازمی‌گردد. طارمی نشان داد که یکی از بهترین مهاجمان لیگ پرتغال است و در سال ۲۰۲۰ توانسته عنوان بهترین گلزن این رقابت‌ها را کسب کند. از طرف دیگر «داورین نونز» در ۱۲ بازی به میدان رفته که در هر ۱۲ بازی در ترکیب اصلی قرار داشته است. او در این تعداد بازی توانسته ۳ گل و ۷ پاس‌گل را به ثبت رساند و یکی از موثرترین مهره‌های «خورخه خسوس» نام گیرد.

روزنامه رکورد نیز از تقابل کونسیائو و خورخه خسوس نوشت و از دیدار حساس کلاسیکو و جدال تیم‌های برتر پرتغال صحبت کرد.

کد خبر 579421

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار