اگر رسول‌پناه با انتشار این ویدئو برکنار نشود منتشر شدن هیچ سند و مدرکی علیه او و برکناری اش کارساز نخواهد بود.

مهدی رسول‌پناه

به گزارش همشهری آنلاین بعد از ماجرای درخواست یحیی گل محمدی در خصوص برکناری رسول‌پناه و حواشی اخیر این موضوع فایل دیگری از صحبت‌های جنجالی او شب گذشته منتشر شد. پیش از این صحبت‌های عجیب سرپرست اسبق پرسپولیس درباره اتفاقات داخلی این باشگاه و اتهاماتش به یحیی گل‌محمدی و شجاع خلیل‌زاده در نهایت باعث برکناری او از سرپرستی پرسپولیس شده بود. 

پس از آن اتفاقات دیگری خبری از رسول‌پناه نبود که گل‌محمدی پس از دربی بار دیگر از حضور رسول‌پناه در هیات مدیره پرسپولیس انتقاد و کرد و حتی به وزیر ورزش بابت جدایی او دو روز وقت داد. پس از صحبت‌های یحیی حالا شب گذشته بخش جدیدی از این فیلم‌ها منتشر شد که سرپرست سابق قرمزها در آن با الفاظی نه‌چندان مناسب صحبت‌های جدیدی علیه گل‌محمدی، علیپور و ترابی مطرح می‌کند و حتی از درگیری لفظی شدید میان سرمربی پرسپولیس و علی علیپور خبر می‌دهد! درگیری که رسول پناه مدعی شده علیپور در آن الفاظ رکیکی علیه سرمربی پرسپولیس به کار برده است که به دلیل ادبیات استفاده شده از سوی عضو هیات مدیره سرخ ها انتشار این ویدئو مقدور نیست. 

 حال باید دید فشار یحیی و هم‌چنین انتشار این قسمت از صحبت‌های رسول‌پناه در نهایت باعث جدایی او از پرسپولیس می‌شود یا خیر؛ اگر رسول پناه با انتشار این ویدئو از هیات مدیره سرخ ها برکنار نشود منتشر شدن هیچ سند و ویدئویی علیه او دیگر کارساز نخواهد بود. 

کد خبر 579326

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار