پیروز حناچی، شهردار تهران تاکید کرد: معتقدم فساد در هر دوره‌ مدیریتی و توسط هر شخص مذموم است و مردم نباید احساس کنند در برخورد با آن تبعیضی وجود دارد.

حناچی

به گزارش همشهری آنلاین، پیروز حناچی در رشته توئیتی با اشاره به اراده مبارزه با فساد در مدیریت شهری، نوشت: مدیریت فعلی شهرداری همواره در برخورد با فساد پیشتاز و پیش‌قدم بوده‌ است و همان‌گونه که بارها اعلام‌ کرده‌ایم در صورت کشف اسناد فساد و یا دلایلی مبنی بر تخلف و یا ارائه مستندات از سوی نهادهای ذی‌صلاح، شهرداری تهران تابع قانون است و سریعاً وارد عمل خواهد شد. ضمن اینکه معتقدم فساد در هر دوره‌ مدیریتی و توسط هر شخص مذموم است و مردم نباید احساس کنند در برخورد با آن تبعیضی وجود دارد؛ تأکید دارم خدمات صادقانه‌ خانواده شهرداری و تلاش‌های مدیران آن در این شرایط نباید تحت‌الشعاع این موارد قرار گیرد.


بر طبق این گزارش، محسن هاشمی رئیس شورای اسلامی شهر تهران نیز در واکنش به خبر خبرگزاری فارس مبنی بر دستگیری شهردار منطقه ۲ تهران، گفته است: بر اساس پیگیری‌هایی که من انجام داده‌ام خبر دستگیری صحیح نیست. ماجرا در حد احضار بوده و جزییاتی در مورد علت این موضوع هنوز به دستمان نرسیده است.

کد خبر 579279

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار