فرمانده انتظامی شهرستان مرند گفت: یک دختر معلول ذهنی با اختلال روانی که با چاقو پدرش را زخمی کرده بود، با دستان پدر خفه شد و خود پدر زخمی هم یک روز بعد از شدت جراحت‌ها فوت کرد.

قتل

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از عصر تبریز، سرهنگ محمد جلیلیان اظهار کرد: شامگاه شنبه ۲۰ دی پس از تماس تلفنی با فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر انتقال یک مرد مجروح به بیمارستان، مأموران انتظامی در محل حضور یافتند. در بررسی‌های اولیه مشخص شد مرد میانسال بر اثر ضربات چاقو در قسمت‌های مختلف بدن و شکستگی لگن با اورژانس به بیمارستان منتقل شده است. با توجه به مشکوک بودن موضوع، ماموران به منزل وی مراجعه کردند و با جنازه دختر مرد مواجه شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان مرند گفت: بر اساس تحقیقات اولیه، متوجه شدیم دختر فوت‌کرده دارای معلولیت ذهنی و اختلال روانی بوده و پدرش را با ضربه‌های چاقو زخمی کرده است. در این میان پدر هم با فشار دادن گردن دختر او را به قتل رسانده است. تحقیقات پلیس و مراجع قضایی برای حصول نتیجه نهایی از جزئیات این اتفاق هنوز ادامه دارد و جزئیات دقیق‌تر از سوی مراجع قضایی اطلاع‌رسانی خواهد شد. پدر زخمی پس از یک روز در بیمارستان فوت کرد.

کد خبر 579121

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار