مدافع استقلال بامداد امروز سه‌شنبه ۲۲ دی در فرودگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) حضور داشته است و درست مثل آندره‌آ استراماچونی ایران را ترک کرد.

میلیچ

به گزارش همشهری‌آنلاین، هرویه میلیچ بامداد امروز به همراه خانواده‌اش در فرودگاه بین‌المللی امام(ره) حضور داشته است و ظاهرا درست مثل استراماچونی ایران را ترک کرده است. این طور که شنیده می‌شود خانواده او هم دیشب ایران را ترک کرده‌اند و با این شرایط احتمال خروج میلیچ هم از ایران زیاد است. این خبری است که با توجه به غیبت او در تمرین امروز استقلال به واقعیت بسیار نزدیک است.

میلیچ از نیمکت‌نشینی خود در استقلال به شدت ناراحت بوده و شب گذشته هم در فرودگاه امام(ره) حضور داشته که در حال حاضر شواهد نشان می‌دهد او ایران را ترک کرده و احتمالا از استقلال جدا خواهد شد. او به دوستان نزدیکش گفته بود با اینکه عاشق استقلال است اما محمود فکری اعتقادی به او ندارد و بازی نکردن در دربی هم نشان داد که دیگر نمی‌شود در استقلال ماند و نمی‌تواند با محمود فکری و تفکراتش تاکتیکی‌اش کار کرد. البته میلیچ قرار بود پس از پایان نیم‌فصل از ایران برود اما ظاهرا بازی نکردن در دربی آنقدر ناراحتش کرده که تصمیم گرفته شبانه ایران را ترک کند.

 باید دید باشگاه استقلال خبر رسمی خروج او را اعلام می کند یا اینکه اتفاق دیگری می‌افتد و باشگاه به جدایی میلیچ رضایت نمی‌دهد.

کد خبر 578980

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار فوتبال ايران

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

دیدگاه خوانندگان

وبگردی

اخبار بازار و کسب و کار