بازار سهام امروز شنبه ۲۰ دی را کاهشی شروع کرد و شاخص کل با ۲۰ هزار و ۱۲۴ واحد افت وارد کانال ۱.۲ میلیون واحد شد و در محدوده یک میلیون و ۲۹۰ هزار واحد قرار گرفت.

بورس هوم پيج

به گزارش همشهری آنلاین، در معاملات امروز بازار سرمایه تا ساعت ۱۰:۳۴ شاخص کل با ۲۰ هزار و ۱۲۴ واحد کاهش رقم یک میلیون و ۲۹۰ هزار واحد را روی نماگر اصلی بازار به ثبت رساند. شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز با ۱۰۲ واحد کاهش به رقم ۴۶۰ هزار و ۴۶۷ واحد رسید. معامله‌گران امروز تا این ساعت ۷۶۵ هزار و ۶۲۶ معامله به ارزش ۵۷ میلیارد و ۲۹۵ میلیون ریال انجام داده‌اند.

صنایع پتروشیمی خلیج فارس، ملی صنایع مس ایران، فولاد مبارکه اصفهان، سرمایه گذاری تامین اجتماعی، معدنی و صنعتی چادرملو، بانک ملت و معدنی و صنعتی گل گهر نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی بورس گذاشتند.

فرابورس نیز با ۷۶ واحد کاهش رقم ۱۸ هزار و ۹۹۹ واحد را ثبت کرد. معامله‌گران این بازار تا این ساعت ۳۱۴ هزار و ۲۰۷ معامله انجام داده‌اند که ۲۱ میلیارد و ۱۵۶ میلیون ریال ارزش داشت.

بیمه پاسارگاد، سنگ آهن گهر زمین، هلدینگ صنایع معدنی خاورمیانه، فولاد هرمزگان جنوب و شرکت آهن و فولاد ارفع نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی فرابورس گذاشتند. همچنین صنعتی مینو و تولید نیروی برق دماوند نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی این بازار داشتند.

کد خبر 578230

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

وبگردی