نام‌نویسی مرحله سوم طرح اقدام ملی مسکن روز پنجشنبه ۱۸ دی‌ماه از ساعت ۱۰ صبح به مدت یک هفته در استان کرمان آغاز می‌شود.

مسكن

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، مدیر کل راه و شهرسازی استان کرمان گفت: متقاضیان بدون مسکن از ساعت ۱۰ صبح روز پنجشنبه ۱۸ دی می‌توانند نسبت به ثبت‌نام در طرح ملی مسکن اقدام کنند. ایجاد امکان تغییر شهر محل تقاضا برای متقاضیان ثبت‌نام شده در مراحل قبلی نیز در این مرحله مهیا شده است.

علی حاجی‌زاده تصریح کرد: در مرحله نخست، ثبت‌نام متقاضیان جدید در شهرهایی که در آنها اراضی جدید احصا شد، فراهم شده است و این مرحله برای ثبت‌نام متقاضیان جدید در شهرهای فاقد ثبت‌نام در مراحل قبل و بر اساس ظرفیت‌های احصا شده در شهرستان‌های استان برنامه‌ریزی شده است.

مدیر کل راه و شهرسازی استان کرمان گفت: متقاضیان می‌توانند از تاریخ بازگشایی سامانه که ۱۰ صبح روز پنجشنبه ۱۸ دی است تا ساعت ۲۴ روز پنجشنبه ۲۵ دی با مراجعه به سامانه tem.mrud.ir نسبت به ثبت نام بر اساس شرایط اعلامی اقدام کنند. با توجه به محدودیت تامین اراضی، پس از پالایش و احراز شرایط، متقاضیان نهایی به میزان ظرفیت احصا شده از بین متقاضیان تاییدشده انتخاب خواهند شد.

حاجی زاده تاکید کرد: در این مرحله که از طریق ارسال پیامک زمان آن به متقاضیان مشمول اعلام خواهد شد، متقاضیانی که به دلیل انتخاب شهر محل تقاضا، انصراف داده یا رد درخواست شده‌اند، می‌توانند در زمان اعلامی طی پیامک با مراجعه به سامانه طرح اقدام ملی مسکن  نسبت به تغییر شهر محل تقاضای خود بر اساس شرایط اعلامی از سوی این وزارت در اطلاعیه‌های بعدی اقدام کنند.

ثبت‌نام از متقاضیان مرحله سوم در ۳۲ شهر 

مسئول اداره ارتباطات و اطلاع‌رسانی اداره‌کل راه و شهرسازی استان کرمان نیز در پی اعلام زمان مرحله سوم ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن گفت: این مرحله برای ثبت‌نام متقاضیان جدید، در شهرهای فاقد آن در مراحل قبل و بر اساس ظرفیت‌های احصا شده ۳۲ شهر این استان را شامل می‌شود.

حمید آبسالان افزود: برنامه‌ریزی مرحله سوم برای شهرهایی از جمله ارزوییه، بم، جوپار، راین، کشکوییه، ماهان، بهرمان، باغین، نجف‌شهر، بزنجان، محی‌آباد، جوزم، زرند، چترود، کوهبنان، راور، گلباف، بردسیر، شهداد، بافت، رفسنجان، خانوک، ریحان‌شهر، بروات، انار، فهرج، نرماشیر، هجدک، دهج، کرمان، اندوهجرد و سیرجان انجام شده است. ظرفیت جدید از مرحله سوم ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن در استان کرمان برای ۶ هزار و ۶۹۹ متقاضی بوده است.

سامانه جامع اقدام ملی مسکن وزارت راه و شهرسازی در راستای کمک به تأمین مسکن، طرح اقدام ملی تأمین مسکن را در قالب احداث ۴۰۰ هزار واحد مسکونی از ۲ سال گذشته برنامه‌ریزی کرده است.

کد خبر 577825

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار