انتقال لیونل مسی از باشگاه بارسلونا به منچسترسیتی به اخبار داغ این چند وقت دنیای فوتبال مبدل شده، حال گزارش‌ها حاکی از این است که این باشگاه متمول انگلیسی خواهان جذب مدافع کاپیتان و ستاره کهکشانی‌ها شده است.

راموس و مسی

به گزارش همشهری‌آنلاین، کهکشانی‌ها درصورتی‌که در اوایل سال ۲۰۲۱ برای امضای قراردادی جدید با «سرخیو راموس» وارد مذاکره نشوند، یکی از دارایی‌های ارزشمند خود را از دست خواهند داد. راموس با توجه به اتمام قراردادش با رئال مادرید، و همچنین باز شدن پنجره نقل و انتقالات زمستانی، می‌تواند با باشگاه‌های انگلیسی وارد مذاکره شود و این در حالی است که کهکشانی‌ها هنوز پیشنهاد جدیدی به کاپیتان خود نداده‌اند. جایگاه راموس به عنوان اسطوره مادرید از مدت‌ها پیش تثبیت شده و او به عنوان کاپیتان تیم ملی اسپانیا، پس از بازگشت از سویا به سانتیاگو برنابئو در سال ۲۰۰۵، به رئالی‌ها کمک کرد تا پنج بار لالیگا و چهار بار لیگ قهرمانان را فتح کنند.

دفاع آخر رئال، ۶۶۶ بازی برای رئال انجام داده و به عنوان یک مدافع عدد چشمگیر ۱۰۰ را برابر گل‌های زده خود ثبت کرده و باوجود اینکه در ماه مارس ۳۵ ساله می‌شود، همواره یکی از نام‌های اصلی در ترکیب تیم تحت هدایت «زین‌الدین زیدان» بوده است. با این حال، راموس تازه به ۶ ماه پایانی قرارداد خود وارد شده و اخبار حاکی از آن است که مرد اسپانیایی می‌تواند در پایان فصل چالش تازه‌ای را تجربه کند.

گزارش‌ها حاکی از آن است که باشگاه منچسترسیتی شرایط تمدید قرارداد راموس را با رئال زیرنظر گرفته و در صورت عدم دریافت پیشنهاد از سوی رئال، برای جذب مرد اسپانیایی وارد عمل خواهد شد. این گزارش در حالی منتشر شده است که چند روز پیش «لیونل مسی» نیز وارد ۶ ماه پایانی قرارداد خود با بارسلونا شد و شرایط مشابهی با مدافع رئال دارد.

کد خبر 577679

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار