شماری از رسانه‌های رژیم صهیونیستی گفته‌اند یک فروند زیردریایی اسرائیلی به سمت خلیج فارس در حال حرکت است.

زیر دریایی اسرائیل

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از عصر ایران، این اتفاق کم سابقه است. این زیردریایی علاوه بر آب های بین المللی می تواند در آب های عمان، امارات و بحرین نیز مستقر شود.

عمان با رژیم صهیونیستی رابطه دارد. امارات و بحرین هم به تازگی رژیم صهیونیستی را به رسمیت شناختند و روابط با تل آویو را عادی کنند.

همزمان یک زیردریایی نظامی امریکا با عبور تنگه هرمز وارد خلیج فارس شده است. زیردریایی نظامی "یو اس اس جورجیا" و دو کشتی نظامی دارای موشک های هدایت شونده به خلیج فارس اعزام شده اند. زیردریایی امریکایی با انرژی هسته ای فعالیت می کند.

زیردریایی رژیم صهیونیستی هم از کانال سوئز گذشته و وارد دریای سرخ شده است. سایت خبری "کان" رژیم صهیونیستی گفته که قرار است این زیردریایی بعد از دریای سرخ وارد اقیانوس هند، دریای عمان و سپس خلیج فارس شود.

بعد از موافقت مصر، زیردریایی رژیم صهیونیستی توانست از کانال سوئز عبور کند. این اتفاق در اوج تنش میان اسرائیل و ایران روی می دهد.

رسانه های رژیم صهیونیستی گفته اند این حرکت زیردریایی، ارسال پیام به ایران است.

به گفته کان در هفته های اخیر ارتش رژیم صهیونیستی به دنبال آماده سازی خود برای مقابله با احتمال انتقام تهران در واکنش به ترور شهید فخری زاده دانشمند اتمی ایرانی است.

علاوه بر این، به سالگرد ترور شهید سلیمانی نیز نزدیک می شویم و امریکایی ها درباره انتقام ایران به این دلیل، هشدار می دهند.

کد خبر 574838

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار