مهدی رسولی که با رأی اکثریت اعضای کانون مداحان به دبیری کانون انتخاب شده بود، با ارسال نامه‌ای به رئیس سازمان تبلیغات اسلامی اعلام کرد امکان پذیرش این مسئولیت را ندارد.

مهدی رسولی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از مهر، هفته گذشته انتخابات کانون مداحان اهل بیت(ع) برگزار و مهدی رسولی به عنوان دبیر کانون مداحان انتخاب شد. رسولی با ارسال نامه خطاب به حجت‌الاسلام محمد قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی اعلام کرد در این برهه زمانی پذیرش دبیری کانون مداحان کشور برای او مقدور نیست.

در نامه رسولی به رئیس سازمان تبلیغات آمده است:

در خصوص تحولات اخیر در کانون مداحان کشور، باید عرضه داشت که توفیق خدمتگزاری ستایش‌گران آل‌الله (ع) افتخار بزرگی است که خدا را باید بر هر روز و لحظه آن شاکر بود، اما با توجه به تکالیف و وظایفی که از پیش بر گرده حقیر سنگینی می‌کند و کارهای فراوان ناتمام و بارهای عدیده بر زمین‌مانده که هم‌چنان نیازمند حضور و تمحض حقیر و راه‌بری و پیش‌برندگی به‌سوی نقطه مطلوب است و از سوی دیگر وظایفی که متوجه دبیری کانون مداحان کشور می‌باشد، این مسؤولیت فراغت و توان مضاعفی را می‌طلبد که اکنون از عهده حقیر خارج است، فلذا ضمن قدردانی از لطف و محبت همه بزرگواران و دوستان عزیزم، باید عرض کنم پذیرش این مسؤولیت در این برهه زمانی برای حقیر، نه ممکن است و نه مقدور، بلکه بیش‌تر سبب شرمساری در محضر حضرت اباعبدالله (ع) و نیز خادمان با اخلاص آن حضرت خواهد بود.

جمع جوانان باصفای هیأت ثارالله زنجان، هم‌چنان متوقع حضور و وقت‌گذاری این خادم حقیر هستند تا به عهدی که با هم بسته‌ایم وفا کنیم و راهی را که با هم آغاز کرده‌ایم به پایان رسانیم...

بنده و امثال بنده، هنوز نیازمند آموختن و تجربه‌کردن و بال‌گشودن در این عرصه‌ایم و الحمدلله هستند بزرگانی که با کوله‌باری از پختگی و تجربه بتوانند این بار سترگ را به دوش کشند.

از این روی، خواهشمند است رخصت فرمائید بنده هم‌چنان در سنگرهای پیشین در خدمت این جبهه مقدس باشم. البته با همه توان در خدمت شما و صدیق ارجمند استاد گرامی جناب آقای واعظی و دوستان عزیز در هیأت رئیسه خواهم بود. ان‌شاءالله.

کد خبر 574420

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار