زین الدین زیدان از شرایط خود در رئال راضی است و اعلام کرده درخواستی برای تمدید قرارداد ندارد زیرا قراردادش تا سال ۲۰۲۲ اعتبار دارد.

زیدان

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از  اسپوتنیک، زیدان در کنفرانس خبری پیش از دیدار مقابل ایبار  گفت: "چیز خاصی در ذهنم نیست زیرا تا سال ۲۰۲۲ قرارداد دارم و نمی‌خواهم درخواستی داشته باشم. خوشبخت هستم که می‌توانم بگویم در بهترین باشگاه دنیا حضور دارم. امیدوارم بازیکنان هم در تیم بمانند.

سرمربی رئال در موردتمدید قرارداد راموس گفت :او شرایط خوبی دارد و قانع شده که  در رئال ادامه دهد. راموس سال‌ها است که  فوتبال بازی می‌کندو مراقب خودش است. اگر می‌خواهید زیاد بازی کنید و از خودتان مراقبت کنید شانس حضور در فوتبال به مدت زیاد را خواهید داشت. به همین دلیل من از زمان طولانی که راموس در فوتبال حضور دارد متعجب نیستم.

    ‌زیدان در ادامه افزود: هازارد؟ او به زودی برمی‌گردد. ادن کاملا ریکاوری کرده و امیدوارم به زودی کنار تیم باشد.

وی تاکید کرد :وینیسیوس، فکر نمی‌کنم او بتواند در بازی حضور داشته باشد زیرا حال خوبی ندارد. فکر می‌کنم ورم معده و روده  داشته باشد. او احساس راحتی نمی‌کند. باید ببینیم شرایط او چگونه خواهد بود.

زیدان درمورد شرایط  ایسکو و احتمال جدایی او گفت: تنها می‌توانم به شما بگویم که بازیکنانم و ایسکو شرایط خوبی دارند و فرصت کافی داریم تا درباره کاری که می‌خواهیم در بازی انجام دهیم، ‌ تمرکز کنیم.

کد خبر 574156

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار