فرمانده انتظامی استان همدان از کشف قتل و دستگیری قاتل ۵ نفر از اعضای یک خانواده تویسرکانی در یک استان دیگر خبر داد.

دستگيري

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، سردار سلمان امیری افزود: روز چهارشنبه در پی کشف جسد دو عضو یک خانواده (پدر و دختر) در حوالی یک گاوداری در شهرستان تویسرکان و مفقود شدن سه عضو دیگر خانواده، تلاش‌ها برای روشن کردن ابعاد حادثه و پیدا کردن گمشده‌ها آغاز شد و با یافتن سه جسد دیگر به پایان رسید. تیم‌های انتظامی با همکاری سایر دستگاه‌ها جسد سه عضو دیگر خانواده شامل مادر و دو فرزند پسر را در حوالی گاوداری شناسایی و کشف کردند.

امیری در تشریح چگونگی کشف این اجساد و اطلاع از وقوع حادثه گفت: فردی با مراجعه به گاوداری پسرعموی خود متوجه آثار خون در محل و همچنین غیبت بستگان شد و بلافاصله موضوع را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش داد. با اعلام موضوع، عوامل پلیس آگاهی و گروه بررسی صحنه جرم در محل حاضر شدند و با بررسی دقیق ابتدا جسد یک دختر را در فاصله ۱۰۰ متری گاوداری پیدا کردند. از این رو، تحقیق دقیق برای کشف علت حادثه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان همدان ادامه داد: عوامل پلیس آگاهی شهرستان تویسرکان در ادامه تجسس و تحقیق خود، جسد یک مرد (پدر دختر) را در محل پیدا کردند و با کشف سه جسد دیگر، اجساد پنج عضو این خانواده شناسایی و کشف شد. با تلاش شبانه‌روزی و انجام اقدام‌های فنی و تخصصی، نیروهای پلیس سرانجام شب گذشته قاتل را در یکی از استان‌های دیگر شناسایی و دستگیر کردند. تلاش برای کشف زوایای پنهان این فاجعه انسانی ادامه دارد.

کد خبر 573807

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار