بازار سهام امروز شنبه ۲۲ آذرماه را افزایشی آغاز کرد و شاخص کل با ۲۸ هزار و ۴۶۶ واحد رشد هم اکنون در محدوده یک میلیون و ۵۳۴ هزار واحد قرار دارد.

بورس هوم پيج

به گزارش همشهری آنلاین، در معاملات امروز بازار سرمایه تا ساعت ۱۰:۱۶ شاخص کل با ۲۸ هزار و ۴۶۶ واحد افزایش رقم یک میلیون و ۵۳۴ هزار واحد را روی نماگر اصلی بازار به ثبت رساند. شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز با ۷۲۹۴ واحد افزایش به رقم ۴۵۸ هزار و ۲۹۰ واحد رسید. معامله‌گران امروز تا این ساعت ۹۰۱ هزار و ۹۲۷ معامله به ارزش ۶۸ میلیارد و ۸۶۶ میلیون ریال انجام داده‌اند.

فولاد مبارکه اصفهان، ملی صنایع مس ایران، س. نفت و گاز و پتروشیمی تامین، مخابرات ایران، سرمایه گذاری غدیر، گروه مپنا و توسعه معادن و فلزات نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس گذاشتند.  

فرابورس نیز با ۳۶۲ واحد افزایش رقم ۱۹ هزار و ۷۹۴ واحد را ثبت کرد. معامله‌گران این بازار تا این ساعت ۴۵۵ هزار و ۲۸۵ معامله انجام داده‌اند که ۲۷ میلیارد و ۹۷۲ میلیون ریال ارزش داشت.

پلیمر آریا ساسول، پتروشیمی زاگرس، بیمه پاسارگاد، سرمایه گذاری مالی سپهر صادرات، فولاد هرمزگان جنوب، سهامی ذوب آهن اصفهان و بانک دی نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی فرابورس گذاشتند.  

کد خبر 572018

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار