امیرمحمد زند اجرای مسابقه خوانندگی «صدای ایرانی» را در شبکه اینترنتی امروز در بستر تلویزیون آیو به عهده گرفت.

صدای ایرانی

به گزارش همشهری آنلاین، ایسنا به نقل از روابط عمومی شبکه نوشت: شبکه اینترنتی امروز، مسابقه زنده «صدای ایرانی» را برای شرکت کنندگان تولید و پخش می کند. امیرمحمد زند، بازیگر به تازگی اجرای این مسابقه را به عهده گرفته است.

مراحل مقدماتی پخش زنده برنامه از اینترنت در حال انجام است و بزودی آغاز می شود. این مسابقه به صورت زنده و با پخش ویدئوهای شرکت کنندگان منتخبی که تصاویر آوازخوانی خود را طی هفته های گذشته ارسال کرده بودند، آغاز می شود.

این مسابقه ویژه آقایان بدون در نظر گرفتن سنی خاصی است. مسابقه بدون حضور فیزیکی تنها با پخش ویدئوها و در نهایت رأی‌دهی بینندگان به صورت زنده پخش می‌شود. تصمیم‌گیرندگان و داوران اصلی این مسابقه مخاطبان خواهند بود و در پایان برگزاری فصل نخست و قسمت فینال، جایزه نفرات برگزیده اهدا خواهد شد.

زمان پخش مسابقه هر شب ساعت ۲۰ در ۹۰ دقیقه خواهد بود که اطلاعات آن در سایت شبکه و نشانی آن در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است. پخش شبکه اینترنتی امروز در بستر تلویزیون اینترنتی آیو به تازگی آغاز شده و همزمان زمینه ساخت برنامه‌های مختلف و تولید محتوا برای عرضه در این بستر فراهم شده است.

کد خبر 570337

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار