مجموع نظرات: ۰
شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۰
۰ نفر

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ از فردا یکشنبه ۱۶ آذر ۹۹ آغاز می‌شود.

ثبت نام كنكور

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، فاطمه زرین‌آمیزی، سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: متقاضیان ثبت نام و شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۰ می‌توانند با در نظر داشتن شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه راهنمای شرکت در آزمون، از فردا یکشنبه ۱۶ آذر ۹۹ به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و برای ثبت‌نام اقدام کنند.

او اظهار کرد: مهلت ثبت‌نام در روز یک‌شنبه ۲۳ آذر ۹۹ پایان می‌یابد. ثبت‌نام منحصراً به صورت اینترنتی و از طریق سایت اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org انجام می‌شود.

زرین‌آمیزی بیان کرد: متقاضیان ضمن اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی، مقررات وظیفه عمومی، مقررات مربوط به ضوابط ثبت نام اتباع غیرایرانی و توضیحات مربوط به سهمیه رزمندگان و ایثارگران در صورتی که دارای شرایط باشند، می‌توانند حداکثر در دو رشته امتحانی متقاضی ثبت نام در این آزمون شوند.

مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش در ادامه درباره هزینه این آزمون اظهار کرد: متقاضیان با مراجعه به سایت سازمان سنجش و پرداخت مبلغ ۹۰ هزار تومان به عنوان وجه ثبت نام شرکت در آزمون یک کد رشته امتحانی، نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

سخنگوی سازمان سنجش در ادامه افزود: براساس برنامه زمانی پیش بینی شده آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۰ در روزهای پنجشنبه و جمعه ۶ و ۷ خرداد ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد و متقاضیان لازم است از روز دوشنبه ۳ خرداد تا چهارشنبه ۵ خرداد با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون و برگ راهنمای شرکت در آزمون اقدام کنند.

  • شرایط و ضوابط شرکت در آزمون

متقاضیانی که علاوه بر رشته انتخابی یا امتحانی اصلی (رشته اول) علاقه‌مند به شرکت در رشته امتحانی دوم هستند، ضرورت دارد که کدرشته امتحانی دوم را نیز در بند مربوط در تقاضانامه درج کنند. این دسته از متقاضیان باید برای رشته امتحانی دوم یک کارت اعتباری دیگر به مبلغ ۹۰۰ هزار ریال (۹۰ هزار تومان) علاوه بر کارت اعتباری اول خریداری کنند.

متقاضیان ثبت‌نام و شرکت در آزمون کدرشته‌های امتحانی (اصلی و شناور) که علاقه مند به شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی دانشگاه پیام نور هستند، لازم است علاوه بر پرداخت مبالغ ثبت نام، نسبت به پرداخت مبلغ ۱۳ هزار و ۷۰۰ تومان برای اعلام علاقه مندی برای دوره مذکور، اقدام کنند.

متقاضیان ثبت‌نام و شرکت در آزمون کدرشته‌های امتحانی (اصلی و شناور) که علاقه مند به شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی هستند، لازم است علاوه بر پرداخت مبالغ ثبت نام، نسبت به پرداخت ۱۳ هزار و ۷۰۰ تومان دیگر نیز برای اعلام علاقه‌مندی برای دوره مذکور اقدام کنند.

کد خبر 570328

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار