النصر از دادگاه حکمیت ورزش درخواسته کرده تا جلسه فوری درباره شکایت این باشگاه از پرسپولیس برگزار کند و این باعث شده تا احتمال تعویق فینال لیگ قهرمانان آسیا وجود داشته باشد

لیگ قهرمانان آسیا

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از سایت عربی کوره، در روزهای اخیر بازهم خبرهایی مبنی بر احتمال تعویق فینال لیگ قهرمانان آسیا منتشر شده است.

هم AFC و هم کمیته استیناف درخواست باشگاه النصر برای شکایت از پرسپولیس را رد کرده اند، اما این تیم عربستانی دست بردار نیست و به دادگاه حکمیت ورزش شکایت کرده است.

رسانه‌های عربستانی اعلام کرده اند که النصر از دادگاه حکمیت ورزش درخواسته کرده تا جلسه فوری درباره شکایت این باشگاه از پرسپولیس برگزار کند و این باعث شده تا احتمال تعویق فینال لیگ قهرمانان آسیا وجود داشته باشد.

یک منبع در کمیته استیناف کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره احتمال تعویق فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: ما در حال بررسی احتمال تعویق بازی فینال نیستیم. تصمیم کمیته استیناف درباره شکایت باشگاه النصر کاملا روشن است. ما هیچ درخواستی از دادگاه عالی ورزش برای تعویق فینال دریافت نکرده ایم.

او ادامه داد: بازی فینال در زمان مقرر خود ۲۹ (آذر) برگزار می‌شود و هیچ تصمیمی برای تعویق آن نداریم. هر تیمی می‌تواند به دادگاه عالی ورزش شکایت کند.

پرسپولیس از ایران به عنوان نماینده غرب به فینال لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کرده است.

کد خبر 570228

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار