همه اموال باارزش صاحبخانه دزدیده شده بود، اما نکته عجیب این بود که معلوم نبود دزدان چطور وارد خانه‌ شده‌اند. قفل همه درها و شیشه پنجره‌ها سالم بود و به ‌نظر می‌رسید سارق با داشتن کلید وارد خانه شده است.

حفر تونل برای دزدی

به ‌گزارش همشهری‌آنلاین، چند روز پیش ماموران کلانتری۱۱ یزد در جریان سرقت از خانه‌ای در یکی از محله‌های این شهر قرار گرفتند و راهی آنجا شدند. 

در جریان این سرقت، همه اموال باارزش صاحبخانه دزدیده شده بود، اما نکته عجیب این بود که معلوم نبود دزدان چطور وارد خانه‌ شده‌اند. قفل همه درها و شیشه پنجره‌ها سالم بود و در ابتدا به ‌نظر می‌رسید که سارق با داشتن کلید وارد خانه شده و به راحتی اموال را سرقت کرده و سپس آنجا را ترک کرده است. 

زمانی که مأموران سرگرم بررسی محل سرقت بودند متوجه برآمدگی موزاییک‌های کف آشپزخانه شدند. موزاییک‌ها کامل شل بودند و وقتی مأموران آنها را کنار زدند متوجه تونلی شدند که زیر کابینت‌های آشپزخانه حفر شده بود. 

آنها وقتی تونل را دنبال کردند سر از خانه همسایه دیوار به دیوار مالباخته درآوردند و معلوم شد که مرد همسایه با حفر تونل به این خانه وارد آنجا شده و نقشه سرقت را عملی کرده است. 

رئیس پلیس شهرستان یزد با بیان این خبر گفت: مأموران با دستور قضایی، سارق را دستگیر کردند و او به حفر تونل از منزلش به خانه همسایه و سرقت از آنجا اعتراف کرد.

منبع: همشهری
 

کد خبر 570140

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار