فرمانده انتظامی یزد گفت: با تلاش ماموران پلیس و همکاری مردم ۲ آدم‌ربا در کمتر از ۱۲ ساعت در استان شناسایی و دستگیر شدند.

دستگيري

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا سرتیپ عباسعلی بهدانی فرد افزود: در پی دریافت خبری مبنی بر وقوع یک مورد آدم ربایی در میبد، بلافاصله بررسی موضوع و شناسایی آدم ربایان در دستورکار پلیس قرار گرفت.

وی ادامه داد: در تحقیقات اولیه پلیس مشخص شد گروگانگیران به دلیل اختلاف حساب یک و نیم میلیارد ریالی در خرید و فروش کاشی، با گروگان قرار ملاقات گذاشته و وی را ربوده و سپس با یک دستگاه خودرو سواری پژو از محل متواری شده‌اند.

فرمانده انتظامی یزد تصریح کرد: ماموران پلیس آگاهی شهرستان میبد با تلاش بی وقفه و اقدامات فنی و پلیسی، خودروی آدم ربایان را ردگیری و موقعیت آن را در شهرستان مهریز شناسایی کردند.

سردار بهدانی فرد با اشاره تشکیل تیم عملیاتی از ماموران پلیس میبد و مهریز افزود: ماموران در عملیاتی ضربتی خودروی متهمان را در کمربندی مهریز متوقف و گروگانگیران را دستگیر و فرد ربوده شده را از چنگال آنها رها کردند.

فرمانده انتظامی یزد خاطرنشان کرد: گروگانگیران قصد انتقال گروگان خود به شرق کشور را داشتند که با درایت و تیزهوشی ماموران پلیس در این مدت پس از ارتکاب آدم ربایی؛ شناسایی، دستگیر و تحویل مقام قضایی شدند.

استان یزد یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر جمعیت دارد.

کد خبر 569714

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار