مدیرکل دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو از عرضه واکسن سه ظرفیتی آنفلوآنزا در داروخانه‌های منتخب با ثبت کد ملی افراد خبر داد.

واکسن آنفلوانزا

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از مهر، سیدحیدر محمدی مدیرکل دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو گفت: همراه داشتن کارت ملی برای ثبت کد ملی در سامانه تیتک توسط داروخانه الزامی است.

وی افزود: داروخانه‌های منتخب تهران برای عرضه واکسن آنفلوآنزا شامل داروخانه‌های ۱۳ آبان، ۲۹ فروردین، ۲۲ بهمن، ایثار، شهید کاظمی، هلال‌احمر مرکزی و شماره ۲ و هلال‌احمر شهر ری هستند.

واکسن آنفلوآنزا؛ ۱۹۲هزار تومان

دکتر حیدر محمدی، مدیرکل امور دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو درباره قیمت واکسن آنفلوآنزا که به تازگی وارد کشور شده و در اختیار داروخانه های منتخب قرار گرفته است، گفت: با توجه به اینکه این محموله جدید واکسن آنفلوآنزا با ارز نیمایی وارد شده است، قیمت آن برای مصرف کننده، ۱۹۲ هزار تومان خواهد بود.

وی با بیان اینکه افراد می توانند با مراجعه به داروخانه و فقط با کارت ملی و ثبت کد ملی در سامانه تی تک این واکسن را از داروخانه های منتخب دریافت کنند، افزود:  این واکسن در داروخانه های منتخب سراسر کشور توزیع می شود.

به گفته وی، واکسن آنفلوآنزا در تهران نیز در داروخانه‌های منتخب ۱۳ آبان، ۲۹ فروردین، ۲۲ بهمن، ایثار، شهید کاظمی، هلال احمر مرکزی و شماره ۲ و هلال احمر شهرری موجود است.

محمدی درباره نحوه توزیع واکسن آنفلوآنزا در سایر استانها نیز گفت: این واکسن در سایر استان های کشور در داروخانه های منتخب دولتی توزیع می شود.

 جدیدترین خبرها و رویدادها را در اینستاگرام همشهری آنلاین بخوانید (کلیک کنید)

کد خبر 569678

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار