مجموع نظرات: ۰
یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۶
۰ نفر

مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر استان بوشهر گفت: بر اثر برخورد یک خودرو زانتیا و خودرو سرویس کارگران مزارع کشاورزی در محور آبدان-دوراهک ۲۲ نفر مصدوم شدند.

تصادف

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، حسین ناظمیان‌پور افزود: ساعت ۱۵:۱۷ یکشنبه ۹ آذر بر اثر برخورد یک دستگاه زانتیا با یک دستگاه نیسان وانت در محور آبدان– دوراهک، روبه‌روی روستای سورو در شهرستان دیر منجر به مصدومیت ۲۲ نفر شد. بلافاصله پس از دریافت گزارش، ۶ دستگاه آمبولانس از پایگاه فوریت‌های پزشکی ۱۱۵ دیر، درود احمد، آبدان، دوراهک، جاشک و کنگان به محل حادثه اعزام شد. در این تصادف، خودرو زانتیا از پشت به نیسان وانت که ۲۰ نفر از کارگران مزارع کشاورزی را جابه‌جا می‌کرد، برخورد کرد و منجر به واژگونی نیسان وانت شد.

وی با بیان اینکه موردی از فوتی در این حادثه نبود گفت: در این حادثه ۲۰ کارگر و راننده نیسان وانت و تک‌سرنشین خودرو زانتیا مصدوم شدند. مصدومین حادثه پس از اقدامات اولیه درمانی به بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان انتقال یافتند. مصدومان این حادثه که سن آنها بین ۱۲ تا ۶۰ سال است، از ناحیه سر، گردن، کمر، شکم، دست و پا دچار آسیب شده‌اند.

کد خبر 568877

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار