ثروت ستاره فقید آرژانتینی حدود ۷۵ میلیون پوند بوده که از چند خانه، اتومبیل لوکس و قراردادهای تجاری در مناطق مختلف جهان شامل آن هستند.

مارادونا

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روزنامه میرر, فرزندان دیگو مارادونا بر سر میراثی که او به جای گذاشته است، با یکدیگر وارد بحث و نزاع شده اند.

به گفته این روزنامه، ثروت ستاره فقید آرژانتینی حدود ۷۵ میلیون پوند بوده که از چند خانه، اتومبیل لوکس و قراردادهای تجاری در مناطق مختلف جهان شامل آن هستند. درگیری  بر سر ثروت مارادونا توسط فرزندان از مدت‌ها پیش از مرگ این ستاره آغاز شده بود و حالا فرزندان و همسران سابق مارادونا بار دیگر به جان یکدیگر افتاده اند.

"ورونیکا" نامزد سابق مارادونا یکی از وراث او است که ۶ سال با او در رابطه بود و در سال ۲۰۱۸ از یکدیگر جدا شد. دیگو جونیور ۳۴ ساله، پسر مارادونا از یک مدل ایتالیایی به نام کریستینا سناگرا، دالما  ۳۳  ساله، جیانینا  ۳۱ ساله، ژانا  ۲۴ ساله و کوچکترین آن‌ها، دیگو فرناندو ۷ ساله هم دیگر وراثان مارادونا هستند.

آزمایش DNA ارتباط این نفرات با ستاره فقید آرژانتینی را تعیین خواهد کرد. اداره مالیات در ایتالیا نیز در مدت زمانی که مارادونا در ناپل طی سال‌های ۱۹۸۵ تا ۱۹۹۰  زندگی می‌کرد، مقداری غرامت را مطالبه کرده است و باید این ارث میان فرزندان و اداره مالیات تقسیم شود.

کد خبر 568821

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار