معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از تشدید برخورد با پلاک‌های مخدوش در ساعات ممنوعه تردد در شهر خبر داد.

جریمه

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، سرهنگ علی همه‌خانی معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با اشاره به اعمال محدودیت‌های شبانه تردد از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح که با مصوبه ستادملی مقابله با کرونا اجرایی شده است، گفت: خوشبختانه عمده شهروندان همکاری خوبی با مسئولان داشته و به محدودیت‌ها توجه کافی را دارند. اما متاسفانه در مواردی مشاهده شد که افراد معدودی با مخدوش کردن پلاک یا پوشاندن آن سعی در تردد در ساعات غیرمجاز داشته‌اند. 

وی گفت: ماموران پلیس با این موارد برخوردی قاطع خواهند داشت، تیم‌های گشتی پلیس راهنمایی و رانندگی با حضور در معابر با هرگونه مخدوش کردن یا پوشاندن پلاک در ساعات ممنوعیت تردد برخورد می‌کنند.

به گفته همه‌خانی، مخدوش کردن پلاک علاوه بر اینکه تخلف محسوب می‌شود و مشمول جریمه است، جرم هم شناخته شده و مرتکبان به مرجع قضایی معرفی شده و خودرویشان توقیف می‌شود.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ به شهروندان توصیه کرد که با توجه به تصمیمات ستادمقابله با کرونا از ترددهای غیرضروری در سطح شهر خودداری کنند.

کد خبر 568685

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار